Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok erről a cikkről?...

Mit gondoltok erről a cikkről? Fajtatiszta vs. Keverék kutya?

Figyelt kérdés

[link]

főleg a végén, hogy nem látni sok beteg keverék kutyát a rendelőkben, mert aki nem sajnálja rá a pénzt az fajtatisztát vesz. Nekem keverék kutyám van, és becsületesen járok vele orvoshoz. Sok "fajtatiszta" kutya pedig szaporítós, ergó ugyan úgy sajnálták rá a pénzt. Szerintetek?



2012. júl. 16. 11:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekem 2 kutyusom van mindkettő keverék. És? Megkapnak mindent.. Az oltásoktól kezdve a legdrágább játékokig és nyakörvekig... Azok a dolgok amiket pluszba vesz az ember... A tappancskrém, a jutifalat... Még, hogy elhanyagolni? A legtöbb keveréket sokkal jobban szeretik mint a fajtisztát. Mert ahhoz hasonló csak 1 van. Ettől karakteres. Persze a fajtiszta is lehet személyiség, de neki van egy fajtára jellemző viselkedése a génekbe kódolva. Belőlük már kiveszett... :)
2012. júl. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem azért nem látni rendelőben olyan sok keverék kutyát mert gazdijaik nem viszik el őket állatorvoshoz.Hülyeség!! Ha valaki nem viszi el a keverék kutyát orvoshoz, akkor az a gazdi fajtisztát sem vinné el. Hanem alapból a fajtatiszta kutyák sokkal betegesebbek, mint a keverék kutyák. Nekem voltak keverék kutyáim, semmi bajuk nem volt hosszú életük során. 3 éve kaptam fajtiszta kutyát és őt viszont sokszor vittük már orvoshoz, betegség miatt.
2012. júl. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!