Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. S. - Körömvágás?

S. O. S. - Körömvágás?

Figyelt kérdés
Már elég nagy neki, és nem tudom, hogyan kezdjek hozzá. Ha az ölembe rakom rögtön ficánkol, vagy le akarna a hátára feküdni, hogy simogassam. Körömvágó ollóval vágjam le?
2012. júl. 16. 13:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ne vágd le neki otthon!! Vidd el egy kutyakozmetikába. Nem egy eget verő összeg nálunk 5000Ft-ért levágják a kutya körmét.

Otthon bele is vághatsz az élő részbe a kutya körmében és akkor meg viheted dokihoz ha nem áll el neki a vérzés + többet nem is fogja hagyni, hogy levágd a körmét!

2012. júl. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Akarom írni 500Ft-ért....
2012. júl. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, akkor elviszem kozmetikába, de Debrecenben vagy közelében hol tudnék találni?
2012. júl. 16. 13:54
 4/12 VBeata81 ***** válasza:
A körömvágó olló nem megfelelő, el se viszi. Vegyél karomvágót állatfelszerelés-boltban, vagy vidd kozmetikába, ott levágják. Esetleg az állatorvos is, ha megkéred.
2012. júl. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 VBeata81 ***** válasza:

[link]


Biztos van még több is. Nagyváros...

2012. júl. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Mivel teljesen kezdő vagy ne állj neki, belevágsz és nagyon fog vérezni. Vidd el dokihoz vagy kozmetikába ott megcsinálják neked.

Körömvágó ollóval csak pár hetes kiskutyának szoktunk vágni, később már nem tudod vele vágni. Lehet kapni kifejezett kutyáknak valót, sz nem töri vagy sérti...

2012. júl. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat még a héten elvisszük. :)
2012. júl. 16. 14:06
 8/12 anonim ***** válasza:

szia!


Először, ha bizonytalan vagy, vágasd kozmetikussal. De: lehet kapni karomvágót, nekem is van. Ha elég sokáig simized, csak lenyugszik az a kutya :)). Nézd meg a karmát, van rajta egy sötétebb vonal. Az alatt le lehet vágni. Kozmetikus megmutatja, nekem is ő mondta el, hogy kell.

2012. júl. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi :) Nagyon hasznos válaszokat adtatok. :)
2012. júl. 16. 16:07
 10/12 anonim ***** válasza:

Ahol van még a körömben piorsas rész az még élő azt nem szabad levágni csak ami utána van, amúgy ha sokat viszed sétálni lekopik neki és nem kell vágni. Én is azt hittem hosszú már a körme aztán kozmetikus mondta,hogy szépen levan kopva neki és ezt nem lehet vágni. Amúgy 500 ft lett volna.

Vidd el , aztán ha le kell vágni kozmetikus/orvos megmutatja,hogy kell és később esetleg vághatod neki te is ha szükséges. Gyógyszertárban is tudsz venni karomvágót ami kifejezetten erre a célra van.

2012. júl. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!