Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Törzskönyves kutyámnak hogyan...

Törzskönyves kutyámnak hogyan tudnám visszaszerezni a törzskönyvét?

Figyelt kérdés
Törzskönyves kutyámnak elvesztettük a költözésnél a törzskönyvét, az oltási könyvbe meg nincs beleírva a tenyésztő neve és elérhetősége, hogy lehetne kiváltani újra a törzskönyvet?
2012. júl. 16. 19:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
csak tudjátok melyik kennelből vettétek a kutyát, keressetek rá a neten a kennel névre és ott lesz a tenyésztő elérhetősége!!
2012. júl. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Át volt íratva a nevetekre? Talán úgy rá lehet majd keresni a központban. Csak másolatot fogtok kapni és természetesen fizetni kell érte.
2012. júl. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ha át van irva, bemész a Meoe-ba, bemondo a kutya nevét, és kapsz egy másolatot. Elvileg chipszám alapján is tudniuk kéne melyik kutyába tették anno bele. Ha más nincs, az oltásiban benne van a chipező állatorvos neve, ő is tud neked segiteni. Vagy kinél kapta az első oltását.
2012. júl. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nincs átiratva, és nincs benne chip sem, tetoválva volt de már nem látszik, nem emlékszünk a kennelnévre, szerintem már nem tenyészt.
2012. júl. 16. 21:30
 5/12 anonim ***** válasza:

Akkor így jártál.

Nem egy, sem két kutyám volt már, de a mai napig tudom a "hivatalos" nevüket. Az oltásikban is benne volt pontosan és a tetkó száma is.A törzskönyveim is megvannak évtizedek óta. Persze, előfordulhat, hogy eltűnik. De a többiben te voltál laza.

2012. júl. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Oké, akkor nézd meg az állatorvos pecsétjét, a legelső oltásnál. Azt még a tenyésztő adatta be neki. és annál az orvosnál érdeklődj, annyira nagyon sok tenyésztő nincs regisztrálva 1-1 dokinál, hogy ne tudja ki volt az. De nekem ez furcsa, hogy nem tudod a nevét sem a kutyádnak. végül is ha bele sem néztél idáig törzskönyvbe ????
2012. júl. 17. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nincs meg az első oltási könyve mert ugye cserélni kellett közben...már csak az új van.
2012. júl. 17. 10:25
 8/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán, arra emlékszel, hogy helyileg hol vetted a kutyát?
2012. júl. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 petrusi ***** válasza:

Milyen fajta kutya?

Végignézhetnéd a kenneleket a neten, az csak rémlik, hogy honnan hoztátok.

2012. júl. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Német juhász, és én azért nem emlékszem mert még eléggé fiatal voltam sosem kérdeztem rá ilyenre, a kutya még mindig él 12 éves, én már felnőttem és kutyákkal foglalkozok ezért érdekel.
2012. júl. 17. 11:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!