Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szaporítótól vettél kutyát és...

Szaporítótól vettél kutyát és még ráadásul keverék is?

Figyelt kérdés
Olyan embereket keresek, akik duplán megszívták, hogy szaporítótól vettek egy kutyát pénzért. Nemhogy nincs tk, hanem még ráadásul a hónapok során az is egyértelművé vált, hogy keverék....
2012. júl. 16. 21:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
40%

Ha valaki ért a kutyához. 1.nem vesz szaporítótól.

2. látja kicsi korában is hogy keverék.

2012. júl. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
52%
Attól még kutya nem? Normális ember ugyanúgy szeretné mint bármelyik pedigrés ebet, legfeljebb tanulna az esetből.
2012. júl. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
32%

2.

szövegértés 0

2012. júl. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
94%
a nagybátyám nagy malamut rajongó volt (vagy husky már nem emlékszem) és 15 éve vett egyet, mert bekajálta, hogy az a kutya. Mondanom sem kell olyan többszörösen keverék volt a kutya, amit nem is értem, hogy hogy nem ismert fel! Még csak nem is hasonlított a fajtára. Mindenesetre szerették a kutyát, egy tündér volt. Lényeg a lényeg, nem hozzáértő fajtaszerelmesek könnyen pórul járnak.
2012. júl. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat! Első, igen ha valaki ért a kutyákhoz, nem vesz szaporítótól! Egyetértek! Valaki meg jobbik esetben tanul az esetből. Mindenki ejt hibát, én is és még Te is!

De azért khmm hagy ne higyjem el, hogy nem léteznek olyan keverék kutyák, akikről 8 hetesen nem látszik, hogy keverék! Pl olyan, hogy egy handler és egy TENYÉSZTŐ (NA MÁRPEDIG AZ CSAK ÉRT A KUTYÁKHOZ) sem volt biztos a dolgában fénykép alapján! Ja és itt is volt nemrég olyan téma, hogy egy 10 hetes kölyökről egy tenyésztő sem mondja meg biztosra, hogy fajtatiszta-e a kutya! Nyilván nem a saját tenyésztéséről beszélek.

2012. júl. 16. 22:30
 6/22 A kérdező kommentje:
Második, ezt nem tudom, nekem írtad-e, vagy az előtted szólónak. Mert igen szerintem is kutya a keverék és attól még ugyanúgy szereti az ember. Csak pl. van olyan, aki tk nélkül vett szaporítótól kutyát és nini ugyanúgy néz ki, mint egy fajtatiszta, meg van az, akiéről visít, hogy hát van benne más is.... na erre gondoltam. Na szoval még mindig nem az ilyen hsz-eket várom, hanem az olyanokat, akik ebben a cipőben járnak.
2012. júl. 16. 22:33
 7/22 anonim ***** válasza:
82%

Igen én,bár szaporítótól persze minden keverék,mivel nincs TK de értem mire gondolsz.

Már ma leírtam egyszer,de annyi a lényeg hogy shih-tzunak vettem,azt se tudtam mi az hogy szaporító,mivel jár a dolog,aztán persze szüleit nem láttam Lüszinek mert benzinkúton adták át,aztán pár hét alatt rájöttem hogy nem shih-tzu hanem pincsikeverék. 30 ezer ft volt oltások megvoltak meg féreghajtás is,azonkívűl hogy beteges mert tényleg sokfajta nyavaja jön ki rajta meg idegrendszere is labilis,nagyon érzékeny kutya, azonkívűl viszont rettentő okos keverék. 5 kiló az egész kutya,de hiába rettentő gyorsan tanul,egész életébe azon van hogy a kedvembe járjon,nem érdekli jutalomfalat semmi ilyesmi,csak annyit mondjak neki "okos kutya":) Ilyenkor ő a legboldogabb a világon,azt látnád...:D

Amúgy mindenkit próbálok lebeszélni szaporítókról,nem játék ez,sőt ezzel a kutya életét veszélyezteti csak az ember hogy ilyen embereket támogat,rohadt pénzhajcsárok :@

De semmi pénzért nem válnék meg tőle,komolyan nem lehet elképzelni mennyire szeretem!

2012. júl. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Na én is érdekes módon BENZINKÚTNÁL vettem át a kutyát :DDD

A második kutyámat már tenyésztőtől vettem és láttam a szüleit! :DDDDDD

TANULTAM BELŐLE!!! Bár sokan még mindig nem látják, hogy van benne egy kis kever, csak aki ért a fajtához...

2012. júl. 16. 22:58
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

egy kisebb csavart még nem feltétlenül lehet látni kicsi korban... az én első kaum is nagyon helyes volt kölyöknek, aztán valami nagyon érdekes felnőtt lett belőle... :)

szerettem nagyon, de sajnos a betegségei miatt nagyon korán elment.


a szaporítós kutyák 99%-a keverék (úgy értem, hogy annak is néz ki), csak sokan úgy gondolják, hogy mivel távolról hasonlít a kedvenc fajtájukhoz 'belelátják' a kutyába, hogy ő az, ami.

2012. júl. 17. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Én olyat is tudok amikor törzskönyves kutyát vettek, és később kiderült, hogy valami nem stimmel. mert sajnos történt egy ráfedezés , és ez 6-7 hetes korban még nem derült ki.
2012. júl. 17. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!