Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 7 hetes kutyámnak megy a...

7 hetes kutyámnak megy a hasa. Lehet a táp okozza?

Figyelt kérdés
Befogadott kutya, 6 hetes volt kb, amikor idekerült. Szóval pár napja van itt. Azt mondta az állatorvos, hogy golden retriever keverék. Nagyon hasonlít a goldenre. De nem is ez a lényeg. Acana puppy large breed-del etetem az első perctől kezdve, amikor idekerült. Nem tudom, hogy mit evett, egyáltalán honnan került az utcára. Nem tűnt gazdás kutyának. A széklete elég híg. Az első oltást megkapta, féreg hajtva is van. Az állatorvos szerint egészséges. Tegnap úgy láttam, hogy kezd normalizálódni a széklete, de ma megint hígabb volt. Ez a táp miatt van? Azt tudom, hogy ha kiskutyát veszünk, akkor nem szabad azonnal egy másik táppal etetni, de nála nem tudtam mit evett. Normalizálódni fog a széklete szerintetek?
2012. júl. 17. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Normalizálódni fog, ha megszokta a tápot a szervezete. Esetleg keverhetsz a táphoz egy kevés korpát, az megfogja.
2012. júl. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

acanától a mi kölyök kutyánknak is ment a hasa, magas a fehérje tartalma és a kutya ezt nem bírja, vagy veszel másik fajta tápot vagy pedig rizzsel kevered neki és majd hozzá szokik a szervezete :)


nekünk rizs mellett is ment a hasa tőle szóval inkább váltottunk..ahogy az új tápot kapta akkor lett jobb a széklete utána másnap teljesen jó volt :)

2012. júl. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Acana mellett az én kutyám hasa is ment néha, szóval ha egy héten belül nem lesz normális a széklete, akkor váltsatok tápot, mert túl magas neki a fehérjetartalom.
2012. júl. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én mindkét kutyám Acanával etetem és semmi bajuk nincs. Szerintem hozzá fog szokni.
2012. júl. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hát majd meglátjuk. Ha még jövő héten is megy a hasa, akkor megkeresem az állatorvost. Több mint egy hét alatt csak hozzászokik a szervezete a kajához. Ha mégse, akkor váltok.
2012. júl. 17. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!