Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy működik? (Illatos út)

Hogy működik? (Illatos út)

Figyelt kérdés
Nemrég jártam bent az Illatos úton egy barátnőmmel, akinek elveszett a kutyája, és ennek kapcsán felvetődött bennem egy kérdés. Sokaknak ugyebár még mindig nem chipes a kutyája, a barátnőmé se volt az. Mondtuk, hogy egy fehér bolognese keveréket keresünk, és volt is bent egy hasonló, aki akár az ő kutyája is lehetett volna, stimmelt a neme és kb. a kora is, de nem az volt. De szerintem simán kiadták volna, ha azt mondja, az övé. Na most ennyi erővel, tegyük fel, van nekem egy akármilyen fajta kutyám, aki nem chipes, és látok az Illatoson egy ugyanolyat, akkor fogom az ő oltási könyvét, és simán odaadják nekem, amelyik bent van? Mert hogy az oltási könyvvel kell igazolnia a gazdának, hogy övé a kutya... ez elég érdekes szerintem. :S

2012. júl. 17. 21:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Aki nem chippelteti be, az vállalja ezt a felelősséget is.
2012. júl. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért nem olyan simán, mert ha jól tudom, kifizettetik a tartási költséget.
2012. júl. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az Illatoson nem hülyék az ott dolgozók, látják a kutya reakcióját. Szerintem a saját kutya nagyon örül a gazdinak.

De ahogy írták, aki nem chipezteti, az vállalja a kockázatot.

Ezenkívül az illatos nem menhely. Ott az a cél, hogy a kutyától minél hamarabb "megszabaduljanak" Nyilván örülnek, ha a kutyákat kiviszik onnan, hiszen nagyon sok kutya kerül be a gyepire, és kell a hely.

2012. júl. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!