Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen bolhairtót tudtok...

Milyen bolhairtót tudtok ajánlani amit nem károsit a viz? (néha úszik a Balatonban)

Figyelt kérdés

Ma vettem észre a hasánál egy bolhát, amit lehet, hogy 5 napja egy erdőben szedett össze.

Viszont a szőrében kerestem bolha nyomokat meg még több bolhát, de nem találtam.

És van rajta Beaphar nyakörv( 1 hónapja), meg Kiltix ( 4 hónapja) vettem ezeket, szal nem értem, hogy a fenébe van benne bolha?

Spot on-t vegyek neki?

Mit tudtok ajánlani ami nem olyan drága de azért hat, mert a másik kutyámnak, aki nagytestű arra is azért kéne venni.


2009. júl. 13. 23:20
 1/3 anonim ***** válasza:
1 bolha???? Lehet h egy kis méretű kullancsot találtál. Ha biztos h bolha, akk menj el állatorvoshoz, hátha tud vmit mondani.
2009. júl. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a Spot on-t ajánlom, mert abban csak pár napig nem fürödhet miután rácsepegtetted, de ha már felszívódott a bőrébe, akkor nem árt neki a víz. A Kiltix nyakörv is nagyon jó egyébként, de fontos, hogy a belső oldalát időnként kapargasd le késsel, mert elzsírosodik, és akkor nem tud olyan jól leválni róla a hatóanyag.
2009. júl. 14. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
frontline....
2009. júl. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!