Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csak jó helyre szeretném...

Csak jó helyre szeretném elajándékozni a kiskutyusomat, hol hirdessem meg?

Figyelt kérdés
4,5éves kis pincsi, nagyon szereti a gyerekeket,az állatokat, embereket mindenkit. A párommal új albérletbe költözünk és sajnos nem vihetem,és sajnos időm sincs rá,mert dolgozok és iskolába is járok.Ötletek? Persze olyan helyre szeretném ahol megnézhetem,h jó helye van-e.

2012. júl. 18. 11:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ide felteheted: [link]
2012. júl. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%
hát persze, jobb lepasszolni, minek vállaltál kutyát? ha gyereked lesz és nem lesz időd rád elajándékozod?
2012. júl. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
51%

Nem tudom, miért kell lehurrogni a kérdezőt.

Elég baj neki, hogy meg kell válnia a kutyától.

Sajnos sok helyen nem engedik a kutyatartást, főleg albérletben nem, és ebben a mai világban, ha muszáj menni, akkor muszáj, munkalehetőség miatt.

Inkább adja ajándékba valakinek, aki szeretni fogja, és megengedi, hogy néha meglátogassák, mint kerüljön az utcára.

Ez is a felelős kutyatartás része.

Néha be kell látni, hogy ami nem megy, azt nem kell erőltetni, az csak rossz lesz a gazdának, és a kutyának is.

Ne hasonlítsunk már egy gyereket egy kutyához, könyörgöm, teljesen más kategória.

Ez nem egy pici, megunt kutya, hanem egy felnőtt, 4és fél éves kutya, eddig gondolom felelősségteljesen , szeretetben gondozták, de ezt hozta az élet, 10 évet még simán leélhet egy másik szerető családban.

2012. júl. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat. 2. válaszoló meg elmehet a p.csbe. Ismerősnek szeretném,azért próbálkozom egyenlőre ismerős környezetbe. Kertesben laktunk a volt párommal, de sajnos szétmentünk, nincs lehetőségem kertesbe, a mostani párom amikor tud dolgozik neki sincs ideje rá, szerencsére felvettek államira fősulira, de dolgoznom is kell közbe...aki nem érti meg az agyailag zokni szerintem :)
2012. júl. 18. 11:58
 5/14 anonim ***** válasza:
56%
de igen is hasonlítsunk,mert ugyanolyan érzései vannak. és albérletbe kb ugyanolyan %-al nem lehet kutyát vinni,mint gyereket, mert idegesíti a szomszédokat, ha sír meg rohangál. fél évig el kellett mennem kertesből albérletbe 3 kutyával és jobban befogadták őket, sőt jobban örültek,hogy nem hisztis hülyegyerekeket kell elviselniük.
2012. júl. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
41%

egyébként kérdező arra nem gondoltál,hogy bármikor szét mehettek a pasiddal? minek kellett akkor kutya?

itt az agyilag hülye csak is te vagy.

2012. júl. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyok fent facebook-on, csak úgy lehet feltenni?
2012. júl. 18. 12:03
 8/14 A kérdező kommentje:
Figyi,nem kell a kérdésre válaszolni:))
2012. júl. 18. 12:12
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Van hirdetésed a kutyusról? Csinálhatnál egy olyat, amin több fotó van összevágva, szöveggel, telefonszámmal.

Belinkeled és felrakom neked.

2012. júl. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ez akkor már a minek mész utcára szindróma :)
2012. júl. 18. 12:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!