Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinek van Német Boxer kutyája?

Kinek van Német Boxer kutyája?

Figyelt kérdés
Írjatok a kutyusotokról véleményt kérlek. Lehet hosszú is:) Milyen Ő?

2012. júl. 18. 14:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekünk van egy két éves kan boxerünk. Nagyon okos, könnyen tanítható, értelmes kutyus, csak a miénk nem egy házőrző (azaz mindenkit beenged, akár teljesen idegent is örömmel fogad-ez lehet persze jó tulajdonsága is és rossz is). Ehhez az is hozzájárul, hogy kb 8 hónaposan került hozzánk, az előéletéről nem tudunk (forgalmas út mellől csontsoványan fogadtuk be), tehát nem pici korától neveljük. De azonnal elfogadott minket, gyorsan megtanulta az alap dolgokat (ül, fekszik, gyere ide, helyedre) és utána szinte észrevétlen több mindent is (pl. lehet vele bújócskázni, ha mondjuk, akkor keresi és hozza a labdáját..). Jól szocializált, játékos kutyus, aki nagyon igényli a szeretetet, nagyon bújós is.. Nyáron egy kicsit nyálas:)Kicsit önfejű, rosszalkodni is szokott még (olyan dolgot is megrág, amit tudja, hogy nem szabad). Nagyon ragaszkodó, és mint írtam nagyon barátságos az emberekkel. Imád mozogni, futni, labdázni, labdázni, labdázni... szerintem soha nem unja meg (szerencsére:)

És mi is imádjuk:)De ez már rólunk szól...


Kérdező!Te is szeretnél ilyen kutyust?

2012. júl. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem, már van.:) egy kis szuka. De süket szegény. Érdekel más boxer gazdik véleménye is a fajtáról, ezért kérdeztem.:) köszi a választ.:)
2012. júl. 18. 16:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Szívesen!Fehér színű?Úgy tudom, hogy a fehérek süketek általában.. De olvastam valahol (azt hiszem a boxermentőknél) hogy jelekkel szinte mindent megtanítottak egy süket boxinak.
2012. júl. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, fehér színű. Mi is jelekkel fogjuk tanítani. De még picike.:) Nagy dolgokat nem várhatok tőle.:)
2012. júl. 18. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!