Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Megengdnéd a lányodnak, hogy...

Megengdnéd a lányodnak, hogy a német juhász kutyája mellé mégegyet hazahozzon?

Figyelt kérdés
15 éves lányom elment kutyát sétáltatni és mikor megjöttek már hárman voltak, mert talált egy kölyök kutyát. Meg szeretné tartani.
2010. dec. 22. 09:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Amennyiben megengedhetjük magunknak,és a két kutya is jól tűri egymást,abban az esetben igen!

A megengedhetjük magunknak,azt arra értem,hogy bizony egy nagytestű kutya többet eszik,és kell neki a megfelelő mennyiségű és minőségű táplálék!

2010. dec. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Ha a már meglévő kutyát is megfelelően gondozza és felelősséget vállal iránta, azt hiszem, igen, megtarthatná a kicsit. Két kutya még elviselhető anyagilag is.
2010. dec. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Panelben laktok? Akkor semmiképp
2010. dec. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. A kölyök valószínű kistetű lesz. A lányom nagyon jól gondoskodik a meglévő kutyusáról. Napi 2 séta, hétvégén kutyaiskola, jól megnevelte.

Nem panelban lakunk.

2010. dec. 22. 09:35
 5/11 anonim ***** válasza:

Persze panelbe laknak és németjuhászt tartanak..

Na mindegy,ha anyagilag megengedhetitek magatoknak és minden igaz amit leírtál,akkor miért is ne??

Megengedném,nálunk 3 kutya van,mert mindegyik gyerek hozott egyet haza,vagyis az első kutyus menhelyi és utána 1 évre találtak egy kobor kutyát nem lett meg a gazdája befogadtuk és most megint van mégegy.

Szeretem az állatokat,nekem is van egy kutyám ,de ő benti és pici,de a nagyobbak is bejöhetnek a lakásba,főleg ilyen hidegbe..

Szerintem ha nem lesz meg a gazdája had tartsa meg :)

2010. dec. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Utolsó látta mág panelban golden retrivertől- kaukázusiig sok mindent nem tudo mit képesek emberek panelban tartani.. jah láttam olyat is,ohgy az erkélyes lakásban a 4-en az erkélyen lakott az újfundlandi.
2010. dec. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%

JA aki olyan hülye volt hogy panelba költözött annak a tévé legyen a "kutyája"

amúgy én megengedném nekünk is 2 van

2010. dec. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Megengedném, nálunk sem csak 1 kutya van :)
2010. dec. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Megengedném abban az esetben ha nagyon akarja, ha én is szeretem a kutyát és nemcsak eltürőm, végül is ha meg tudjátok engedni, miért ne?
2010. dec. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
meg,de csak miután elvittük állatdokihoz,h nincs-e baja?
2010. dec. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!