Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretne anyukám egy uszkár...

Szeretne anyukám egy uszkár kutyát nekem van már egy 2 éves csivavám kan milyen nemű kutyával lehetne együtt tartani?

Figyelt kérdés
sajnos mielött megkaptram a kutyát anyu kutyusa elpusztúlt és nagyon hiányzik neki csak nem tudom milyen nemű kutya lehetne a csivumhoz
2009. júl. 14. 12:10
 1/8 anonim ***** válasza:
szuka. Ha kan, akkor 50-50%, hogy jól jönnek-e ki egymással.
2009. júl. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de ha tüzel a szuka akkor?mit csinálok velük?
2009. júl. 14. 12:17
 3/8 anonim ***** válasza:
ivartalanítás vagy fog.gátló injekció.
2009. júl. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan vehetsz kan kutyát is mellé. Ha kölyökként kerül oda az uszkár,akkor úgyis megszokják egymást.

Legalábbis nálunk nem okozott gondot sose. Nálunk mindig is nagyon jól kijöttek a kanok a kanokkal,illetve szukák a szukákkal.

Attól függetlenül,ha az uszkár is ivarérett lesz,biztos lesz egy kis összemorgás,de ha egymás közt elintézik a rangsort,akkor nem lesz gond.

Ha szukát veszel,akkor meg tuti hogy nagyon jól meglesznek(rangsor kialakításnál persze ők is összebalhézhatnak),csak tüzelésnél leszel gondban. Ilyenkor valóba az ivartalanítás,vagy a fogamzás gátló injekció a megoldás. Illetve az is egy megoldás,ha egymás elöl dugdosod őket,de az egy idő után elég keményen le tud fárasztani. :D

2009. júl. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
43%
miaz, hogy mit csinálsz vele, ha tüzel? IVARTALANÍTÁS. Ha nem vagy tenyésztő, ivartalanítani kell.
2009. júl. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
ha ivartalanítod, akkor elkerülhetőek a daganatok, úgyh ezt tedd.
2009. júl. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy, milyen nemű, mert össze lehet őket szoktatni, a gazdin múlik, nem a kutyán, de ivartalanítsd mindenképpen.
2009. júl. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én mindenféleképpen a szukára szavaznék,persze későbbi ivartalanítással.

Üdv.

2009. júl. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!