Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az ciki, ha tegnap este,19...

Az ciki, ha tegnap este,19 éves fejjel, voltam először együtt egy kutyával?

Figyelt kérdés
Egy picit mindig is tartottam a kutyáktól, viszont kíváncsi voltam arra, hogy milyen velük kettesben. A szomszédomnak van egy nagyon helyes és szófogadó bernáthegyi keveréke. Tegnap a szomszéd maga kért meg arra, hogy tartsam rajta a szemem,míg ő elmegy a buszpályaudvarra a vendégeiéért. Ennél azonban jóval több történt. Remekül szórakoztunk, én eldobtam a kedvenc teniszlabdáját, ő pedig visszahozta, aztán egy gumicsirkét hozott . Hülyének érzem magam, amiért eddig ódzkodtam ezektől a jópofa állatoktól.
2011. szept. 5. 22:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%
Elég ciki ez a kérdés....
2011. szept. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
hát...legalább tudod miből maradtál ki....esetleg próbáld meg "bepótolni" :)
2011. szept. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

úristen azt hittem valami szexuális jellegű történt.. :D

nem ciki, a lényeg hogy most már tudod, hogy nem lesz semmi baj.

2011. szept. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
Nem ciki. Cicciolina még csak lóval volt együtt ennyi idősen, de tagadja.
2011. szept. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, most már legalább tudod, hogy nincs mitől tartanod egy jól nevelt kutya jelenlétében.:)
2011. szept. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Totál félreértettem ezt a kérdést, de biztos az én fantáziám a hibás, nem a kérdés megfogalmazása! :)))


Amúgy nem ciki, valamikor el kell kezdeni! Még az is lehet, hogy ezekután saját kutyád is lesz!

2011. szept. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha csak ennyi történt köztetek, az OK.:)
2011. szept. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem tud a sorok közt olvasni? A lényeg a gumicsirkén van. Mit csináltál a gumicsirkével?
2011. szept. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést én is félre értettem. :)

Ha tényleg csak ennyi történt, semmi gond nincs.

2011. szept. 6. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyáltalán nem ciki, sokan tartanak a kutyáktól. Nem is tudom, hogy én miért döntöttem kutya mellett, mert én is sokáig féltem:) Mióta kutyák között vagyok naponta több órát, megismertem ezt a fajt. Tudom, hogy melyik az a fajta, amelyiktől egyáltalán nem kell tartani, hogyan kell közelíteni a kutyák felé, milyen jelei vannak, ha egy kutyával óvatosan kell bánni. Még soha nem harapott meg kutya, pedig legalább ezerrel találkoztam az elmúlt 4 év alatt.

Én a macskáktól sokkal jobban félek, na őket sunyinak gondolom:)

2011. szept. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!