Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van itt olyan, aki önkéntesen...

Van itt olyan, aki önkéntesen kutyát sétáltat menhelyen?

Figyelt kérdés

Hogy zajlik ez pontosan? Jelentkezel és..? Csak úgy rád bízzák az ebeket vagy kell valami végzettség?

Hogyan lehet feldolgozni azt, ami ott van?

Bp-en érdekelne a dolog.


2012. júl. 19. 12:33
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Hát, csak elmész és mondod mit akarsz, adnak egy pórázt, ha kell segítenek kivenni a kutyát, aztán viheted sétálni! :) Semmi komoly.. De talán ha 16-on alul vagy, akkor felnőttel kell menned!
2012. júl. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát, 16 már elmúltam bőven :)
2012. júl. 19. 13:48
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem úgy volt (bár nem Bp-en) hogy bementem, kitöltöttem a jelentkezési lapot, kikérdeztek, hogy nincs-e semmilyen betegségem meg allergiám, aztán adtak egy kutyát. Először ilyen kistestű, barátságos kutyákat hoztak ki nekem, aztán mikor látták, hogy tudok bánni velük, akkor hoztak nagyobbakat is végül mikor már vagy egy hónapja jártam, akkor mentem magamtól és azt vettem ki a kennelből amelyiket akartam (bár általában sorban haladtam).

Feldolgozni nem olyan nehéz, legalábbis nekem nem volt az. Sajnos sok durva esettel találkoztam, meglőtt, vizesaknába dobott kutya, stb. (volt hogy a ruhám is véres lett), ezekkel még kevésbé volt problémám, nekem az volt a legnehezebb amikor a gazdája adott le egy kutyát, na akkor majdnem elbőgtem magam. A kutya olyan türelmesen ült a kennelben ahová berakták és látszott rajta, hogy teljesen biztos benne, mindjárt visszajön a gazdi és csak várt. Nem volt hajlandó se enni, se sétálni, csak leste az ajtót. :( Na meg a szag, egyik ismerősömnek ténylegesen hányingere lett tőle, haza kellett mennie és azóta se nézett a menhely felé. Szerintem annyira nem durva, de embere válogatja. Tény, hogy nem illatos.

2012. júl. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja, előző vagyok, mindenképp vigyél váltóruhát, cipőt is! Pláne ha van otthon kutyád, a menhelyi cuccoknak meg a közelébe se engedd.
2012. júl. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket! Nincs kutyám, a "kutyéhségemet" szeretném csillapítani, egy kis szeretetet adni szegény kutyusoknak.
2012. júl. 19. 19:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Szép kezdeményezés, csak ezzel az a baj, hogy mondjuk jársz oda 1 hónapig, jobb esetben, és mikor már szegény kutyuk megszokják hogy véégre valakitől kapnak szeretet, akkor soha nem látnak már Téged. =(
2012. júl. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez nagyon szép tett :) Én is pont két kutyát fogok megmenteni a menhelyről akiknek semmi esélyük sincs h elvigyék őket :) nekem pedig nem a szépsége számít és akárhogy néz ki szeretni fogom :) Mégegyszer gratulálok bárcsak minden ember ilyen jólelkű lenne.
2012. júl. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!