Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A német juhász hajlamos elszökni?

Nikikee457 kérdése:

A német juhász hajlamos elszökni?

Figyelt kérdés
Légyszi linkeljetek olyan oldalat ahol rajta van minden a fajtáról!
2012. júl. 19. 14:27
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem nagyon szökősek, ha eleget foglalkoznak vele, akkor nem akar az szökni. Ha unatkozik, nem tud mit csinálni, akkor jobb dolog híján elmegy maga sétálni.


[link]

2012. júl. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Lehet kikötve tartani ha eleget mozog ?
2012. júl. 19. 14:40
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Miért kell kikötni? Egy kutyának sem normális a kikötve élés.
2012. júl. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok: Nem szabad a kutyát kikötni, főleg a német juhászkutyát. A szomszédomban is volt egy, jól tartották, mindene megvolt, csak éppen láncon volt. Elengedték többször is egy héten, de egy idő után megvadult szegény állat, pedig ritka szép kinézete volt. Én sem vagyok szent, mert éjjelre én is megkötöm a kutyámat, de azért, hogy meg ne mérgezze valaki. Nappal szabad
2012. júl. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
de én 10 méteres pórázzal vagy 15 méteressel kötném ki mert így lenne helye mozogni, azon felül napi 3 alkalommal mennék vele 5 kilométeres sétákra
2012. júl. 19. 15:10
 6/9 anonim ***** válasza:

14. § (12) - Patás állat és eb kivételével kedvtelésből tartott állatot kikötni tilos. Patás állatot

és ebet állandó jelleggel kikötve tartani tilos.

2012. júl. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tilos kikötni meg nem valami jó egy kutyának sem ha ki van kötve főleg nem egy munka kutyának. Ha láncon akarod tartani akkor szerintem ne vegyél kutyát, mert csak szenvedés lenne, még akkor is ha viszed sétálni
2012. júl. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Állatkínzásnak számít a láncon tartás. Ha más nem, csináltass kennelt vagy engedd be a lakásba. Fél éves koráig egyébként is a lakásban van a kölyök helye.
2012. júl. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

[link]

Wikipédiánál felejtsük is el a kanok súlyát.

2012. júl. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!