Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Brit kutyatápok mennyire jók?...

Brit kutyatápok mennyire jók? Acana kutyatáptól mennyire rosszabb minőségűek? Kutyák szeretik?

Figyelt kérdés
2012. júl. 19. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

Ez is tápja válogatja, sok fajta van. Acanából is van olyan, amivel nem etetnék. Én pl. Brit Care szuperprémium tápot adok a kutyámnak, bárányos-rizses, gabonamentes, nekem fontos szempont volt, hogy ne legyen benne kukorica, búza stb.

Szereti a kutyusom, de ő alapjába véve sem válogatós, bármit rakok elé, megeszi.

2012. júl. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Maxitabi ***** válasza:
Ahogy Alexandra írta, attól függ, melyik. A sima brit és a sima acana (pl large)-ott talán az acana jobb -nincs benne kukorica, csak zab, de túlnyomórészt hús. A brit care és acana gabonamentes között viszont nehéz dönteni, az ár a brit care felé húz. De mint minden, a kutyától függ: bírja-e, jót tesz-e neki..
2012. júl. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól függ melyik acana és melyik brit, mert vannak jobb acanaák meg jobb minőségű brit-ek
2012. júl. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem az Acana nem vált be, de a Brit igen. Szóval számunkra a Brit a jobb. Ki kell próbálni.
2012. júl. 20. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!