Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bichon, bolonka, vagy beagle?

Bichon, bolonka, vagy beagle?

Figyelt kérdés
Cairn terrier, bolonka franzuska, bichon havanese , bichon frisé vagy beagle kutyát szeretnék. melyiket vegyem? udvaron tartanám, bármennyit tudok vele foglalkozni. de a házba nem jöhet
2012. júl. 20. 15:59
 1/8 anonim ***** válasza:
cairn terriert nem ismerem,de ha lakásba nem mehet be akkor egyértelmű beagle,de neki is fűtött/jól szigetelt kutyaházzal.
2012. júl. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én akkor beagle-n kívül az összeset kizárnám, a többi lakásba való. Télen a beagle-nak is biztosítani kell fűtött helyiséget. Még talán nyáron a cairn terriert is kint tudod tartani de ősztől tavaszig őt is be kellene engedni! A bolonka franzuskáról nem hallottam csak a Bolonka cvetnáról de ő szintén szobakutya:-)
2012. júl. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Merőben különböző természetű kutyákat soroltál fel, és ezek közül egyedül a beagle tartható kertben, amit nem ajánlanék elsőre, ha ezek közül a fajták közül nem tudod melyik való kertbe. A beagle kicsit önfejű, makacs kutya, erős kéz, és sok-sok türelem kell hozzá, mert nem a leggyorsabb felfogású kutyák. A terriert szintén nem ajánlom első kutyának, pörög mint az állat, nagyon sok mozgás kell neki, és önfej, pont, mint egy terrier. A bolonka és a havanese eléggé hasonlítanak. Kedves, könnyen kezelhető, intelligens kutyák. Első kutyának tökéletes. Ha csak ezek közül lehet választani, akkor kertbe beagle, első kutyának pedig havanese és bolonka.
2012. júl. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
beagle
2012. júl. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 VBeata81 ***** válasza:
A bichonokat felejtsd el, mert ők nem kerti kutyák!
2012. júl. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
és a cairn terriert nem lehet udvaron tartani? nyáron meg ősz-tavasz melegebb napjain, télen egy udvari helyiségbe tudom betenni, amit nem fűtünk, de szigetelt kutyaházat takarókkal tudok neki biztosítani, és rengeteget tudok vele foglalkozni
2012. júl. 20. 17:12
 7/8 anonim ***** válasza:
beagle-t vegyél. mindenki szerint első kutyának nem való... nos nekem első kutyám egy bejgli, és nagyon okos jól nevelt kamasz lett belőle. csak nevelés kérdése nem kell leírni a fajtát. megvannak a jellegzetes tulajdonságai minden kutyafajtának, viszont valójában olyan lesz amilyenné neveled. a kutya tükröt mutat az embernek...
2012. aug. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
végül beagle lett
2013. jan. 29. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!