Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért hányt a kutya az oltástól?

Miért hányt a kutya az oltástól?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma kapott oltást a Bichonom. (5éves) Az évi rendes kombinált oltását kapta + féreghajtót (itthoni beadásra). Reggel olyan 10.30 körül vittem el oltatni, azóta kihányta a reggelit, meg előtte "füvezett" azaz füvet evett. Mi baja lehet? A féreghajtót be se merem neki adni. Enni nem nagyon akar enni, inni iszik, de ennyi. Mi baja lehet? :-(


2009. júl. 14. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát sztem gyomorsava volt,és nem az oltástól hányt!!Már kapott oltást??mert ha nem akkor lehet tőle!!De ha igen akkor nem lehet attol!!
2009. júl. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hogy érted hogy már kapott-e? 5 éves, rendesen kapta az összeset.
2009. júl. 14. 19:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Az utazástól és az izgalomtól is hányhatott. Füvet akkor eszik, ha "háborog" a gyomra. Nem jó emésztés, sav,hányinger..... noncs köte az oltáshoz, a hányás, csak közvetve.
2009. júl. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én kutyám minden oltás/féreghajtás alkalmával "visszaidézi" a kajáját.
2009. júl. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Hát nagyon remélem nincs semmi. Azóta nincs különösebb baja. A lépcsőn le-fel mászkál a nappali meg a hálók között, csak olyan kedvetlen meg be van lassulva, meg állandóan feküdne. Enni azóta nem evett, viszont iszik rendesen.

Mondjuk ez lehet azért mert megviselte ez az egész nem?

2009. júl. 14. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!