Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amerika bulldogot szeretnénk...

Amerika bulldogot szeretnénk venni, van eladó nektek barátitoknak, ismerőseiteknek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mindenféleképpen KISKUTYÁT szeretnénk szóval juniusi, juliúsi születésűt max. májusit. Tudom hogy kell 8 hét a születése után,és ezután vihetjük el.Körübelül agusztus, szeptemberbe vinnénk el. Ami még egy külön kérés lenne, hogy ragaszkodik a család, hogy a szeme körül legyen egy fekete folt, persze ha nincs nem halunk bele. Komoly válaszokat várok.Köszönöm. :)



#kutya #eladó #kiskutya #amerika bulldog
2012. júl. 20. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Keress egy megbízható tenyésztőt.
2012. júl. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rengeteget kerestünk a neten, egyfolytába telefonáltunk, de februárban, januárban kaphatnánk meg a kutyát (legtöbbszőr azért mert lemaradtunk, és elvitték) ezért kérdezem ,hogy estetleg tudtok olyat aki augusztusban odaadná max. szeptemberbe?(:
2012. júl. 20. 20:34
 3/7 anonim válasza:

Szia. Egy mai hirdetés:


[link]

2012. júl. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 orion81 válasza:
Mindenképpen ilyen pici kutyát szeretnél. Az enyém most 4 hónapos, minden oltását megkapta (amit eddig meg kellett hogy kapjon). 2x kombinált, 1x veszettség, 4x féregtelenítve. Fajta tiszta kutyus tenyésztőtől vettem 2 hónapja, de a törzskönyvét nem váltottam ki. Most viszont érkezik a 2. baba és ezért költözés előtt állunk, nem tudom megtartani. Nagyon szeretném jó helyre de a tanítását most kellene megkezdeni, amire nekem már nincs időm. Csak az oltások árát és az állatorvosi vizsgálatok áráért szeretném odaadni valami szerető gazdinak. Estleg érdekel? Küldjek képet? A foltjai egyébként most jönnek elő. 2 hónaposan hófehér volt, most már foltosodik :)
2012. júl. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Orion!


Melyik kennelből való?

2012. júl. 21. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
NEM váltotta ki a törzskönyvét,ugysem tudja. És jön a második gyerek. tiszta sor, a kutyának mennie kell!!!!!! Annyira utálom az ilyen gazdákat.
2012. júl. 21. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Érdekelne a 4 hónapos kutya! :) Írtam üzenetett. :)
2012. júl. 21. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!