Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek mekkora lesz ez a...

Szerintetek mekkora lesz ez a kutya?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Az utcán találtuk tegnap este, 6 hetesnek tippeljük és szuka. Ma visszük be a menhelyre, mert sajnos nem tudjuk megtartani.


2012. júl. 21. 07:27
 1/5 anonim ***** válasza:
A kép nem valami előnyös, mert a mancsa se látszik jól, meg oldalról kellene kép és nem felülről, de nem kistestű lesz az biztos. Biztos nem tartjátok meg? Miért kérdezed, h. mekkora lesz?
2012. júl. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A füle biztos fel fog állni egyébként.
2012. júl. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szia! Nagyon-nagyon aranyos! Szerintem kb 25kg +/- 3kg.

Bár biztos vannak olyanok, akik jobban tudják.

Nincs lehetőség, hogy legalább egy két hetet veletek maradjon? Felrakhatnátok face-re, hátha találnátok neki gazdit. Mi állatottonból hoztuk a kutyusunkat, nem menhelyről, de ami ott volt megfizetve az kész tragédia.

2012. júl. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
de aranyos :)))))
2012. júl. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát nehéz éber pillanatát elkapni, de ha véletlen ébren van, akkor meg ugrál, szóval nem egyszerű fényképezni. :)

Nem tudjuk megtartani, már van 2 kutyánk és nem fogadták kitörő örömmel az érkezését. Nehéz elszeparálva tartani, most be van zárva a fészerbe, de ez nem működik hosszú távon, hogy a napot sem látja. Azért kérdeztem mekkora lesz, mert ezen ment a vita párommal, szerinte nagy lesz, szerintem meg max. közép méretű. Nem olyan nagyok a mancsai. Kuvaszunk van, az 4 hetesen volt ekkora, mikor először megnéztük.

2012. júl. 21. 08:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!