Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A máltai selyemkutyát vagy a...

A máltai selyemkutyát vagy a sicut lehet kint tartani?

Figyelt kérdés

2012. júl. 21. 09:41
 1/10 anonim ***** válasza:
53%

kertitörpét ajánlom.


egyik kutyát sem lehet ezek közül. normális vagy te? kétlem.

2012. júl. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Nem udvarra való kutyák.Szobakutyák eredendően. Lakásban, ember közelében valók.
2012. júl. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Első ez egy kérdés volt. Azért van ez az oldal hogy kérdezzünk, nem kell rögtön leoltani meg lemondani az embert. Te is nagyon intelligens vagy.

második köszönöm

2012. júl. 21. 09:56
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
nehogy kirakj a kertbe egy társasági kutyát! Nem is értem hogy merült ez fel benned??
2012. júl. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
Ezt én sem értem. SZOBAkutyát KERTbe?
2012. júl. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%

ha egy kicsit utána olvasnál, ennek a 2 kutyafajtának akkor ott van,hogy szoba/társasági kutyák ,ezek mind bentre valóak!!

már a szőrük miatt is, meg a kistestű kutyák sokkal érzékenyebbek az időjárásra..


csak úgy lehet ilyen kutyát kint tartani ha a nap nagy részét BENT töltheti a gazdáival, ha már 20 fok feletti a hőmérséklet akkor szívesen vannak kint,de ez nem azt jelenti,hogy kint is kell őket tartani!!


egyik ismerősöm kutyaajtót csinált a yorkiának szóval a kutya éjjel nappal akkor megy ki az udvarra amikor akar ,de csak a dolgát végezni megy ki és csak akkor van kint ha ismimék is kint vannak..szóval egy kistestű kutyát igényli a gazdi közelségét,kint nem érezné jól magát..

2012. júl. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
59%
Drága kérdező! Megsúgom, azért szidnak, mert már az kis intelligenciára, felelősségre, tudatosságra vall, hogy egy kerti kutyát ki akarsz dobni a kertbe, esőbe, sárba, hóba, fagyba, forróságba, egyedül. És tudod, azon emberek, akik nálad több tudatossággal rendelkeznek, ezt a gondolkodást nem tolerálják. Csak megölnéd, tönkre tennéd vele szerencsétlen kutyát.
2012. júl. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
áááhhh egyik sem, nem szabad!!!!!!! Szegénykék elpusztulnának egy hamar, főleg télen!!!!!!!!!!!!! ha ilyen kis termetű kutyát szeretnél kintre, akkor én a helyedbe vmi hosszú szőrű tacskót, beaglet ( tömör szőre van, alkalmazkodik téli napokhoz, nagyon szeret játszani), spániel félék..stb... nézz utánna!! Menhelyeken nézz körül, onnan tuti tudnál választani annyi édes kutyus árválkodik a ketrecben..és még ingyen is lenne! nézz körül a közeli nagy városban tuti van menhely, neten is fent vannak..de ha még is kis kutya kell én kora tavasszal vennék kinti kutyát, h télre már megszokja a helyet, és nagyobb is legyen már
2012. aug. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 pannuska 26 válasza:
Nyáron lehetnek kint de télen nem nekünk télen-nyáron kirakjuk 5-10 percre az udvarra és ugat,sír. nyáron nappal ha nem sír de este feltétlenül hozd be. télen meg......
2013. máj. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Úristen..idióták..attol,hogy szobakutyák simán lehet kinnt tartani őket 😂😂 majmok..nem is egy helyen jártam,ahol a sicu kinntvolt és jobban èlvezte kinnt mind bennt :) nemkell leszindi az embert ;)
2017. nov. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!