Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A bologneset lehet kint tartani?

A bologneset lehet kint tartani?

Figyelt kérdés
télen az előszobába beengednénk, de sajnos apukam a hazba nem engedne be csak az eloszobaba..ha nem lehet kint tartani akkor tudtok vmi kicsi hosszuszoru kutyat kintre?

2012. júl. 15. 13:35
 1/10 anonim ***** válasza:
93%

nem kinti tartásra való kutya!!!!!!!!!!!

mellesleg társasági eb aki szeret a gazdi mellett lenni,

,érzékenyek az időjárásra is ,úgyhogy semmiféleképpen nem szabad kint tartani!!


a kistestű kutyák egyikét sem szabad kint tartani!!

2012. júl. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

első vagyok:


szerintem inkább vagy nagytestű kutyát tarts vagy semmilyet..

2012. júl. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Puli, pumi, mudi.

Menhelyről is hozhatnál el egy jó kis strapabíró kutyust, Ki is szűrtem nekem, hogy kicsi legyen és kertben tartható. De szűrheted tovább pl neme, vagy kora alapján.


[link]

2012. júl. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%

Nálunk is ez a helyzet csak a nagyszüleim ilyenek. /Lehet lepontozni/ mi palotapincsit tartunk kint egy kis foxi keverékkel együtt. Nagyon jól érzi magát télen is néha be sem akar jönni aludni. (csak az előszobába jöhet).

A bolognese nem való kintre. Inkább egy foxit, jack russel terriert vagy közepes testű kutyust válasszatok. A menhelyen is van nagyon sok ilyen típusú kutyus.

2012. júl. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%

nincs olyan kistestű kutyafajta ami kertbe való lenne,ezek társasági kutyák,meg is bolondulnának..

Ha apukád ilyen,inkább ne akarj kutyát.

2012. júl. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszui mindenkinek, de ne értsétek félre apukám szereti a kutyakat csak nem bent a hazban hanem kinzt az udvaron
2012. júl. 15. 13:58
 7/10 A kérdező kommentje:
van valamilyen kis kutyafajta amit lehet kertben tartani?
2012. júl. 15. 14:19
 8/10 anonim ***** válasza:
Imserős az apuka téma!Nekem is van egy német kis spitz-em,eleinte bent volt,most kint van,és kistestű kutya,imádja a telet,a nyarat és a vizet kevésbé...:) Amúgy tündéri itt egy kép róla: [link]
2012. júl. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ne legyen kutyád, majd ha elköltözöl akkor.
2012. júl. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
tényleg nagyon aranyos a kutyád :)
2012. júl. 15. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!