Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudom engedelmességre...

Hogyan tudom engedelmességre tanítani a kutyusom?

Figyelt kérdés
2 éves keverék kutyus 1 évesen hoztuk el menhelyről, nagyobb testű kutyusról van szó, de csak pórázon lehet vele sétálni de azt is nehezen mert majdnem megfújtja magát annyira futni akar, így kénytelen vagyok futni vele énis, ha elengedem elfut a fenébe és nem is jön vissza, párszor kiásta magát a kerítés alatt és alig lehetett megfogni, az utcán nem hallgatott rám akárhogy szóltam neki... mindennap van vele játszva szinte, szeret játszani velem, szóval nem tudom, vagy lehet hogy ezzel már elkéstem?
2012. júl. 22. 10:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Kutyaiskola.
2012. júl. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jan Fennel,Cesar Milan könyveket olvasd el!!

de szerintem ide a könyvek kevesek lesznek..inkább vidd el kutyasuliba!

2012. júl. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A leírásodból ítélve nem volt nevelve kiskorában. Most kell bepótolnod. Igaz lehet nehéz lesz, de kitartás! Kutyaiskolába kell beíratni, ott jó eséllyel kap egy kis nevelést, szót fogad majd neked. Persze a tanultakat otthon is gyakorolni kell, akkor fog hallgatni rád igazán. Aztán ha úgy adódik, egy engedelmes vizsgát sem árt letenni.
2012. júl. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
mit takar az engedelmes vizsga? vagy az micsoda?
2012. júl. 22. 18:45
 5/5 anonim ***** válasza:
2012. júl. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!