Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek hogy ne szökjön ki...

Mit tegyek hogy ne szökjön ki udi kiskutyám?

Figyelt kérdés
Az előző kutyánk kicsit felnyomta a kerítést és félek hogy kimenne. de nem tudjuk megcsinálni mert nincs drót. Hogy tanítsam meg neki hogy nemenjen ki?
2012. júl. 22. 14:03
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi én vagyok a kérdező és nem udi hanem mudi
2012. júl. 22. 14:04
 2/5 anonim ***** válasza:
Vegyél drótot.
2012. júl. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Meg kell csinálni a kerítést,mást nem tudsz csinálni.Nem olyan sokba kerül a drót,már 250-300ft-ért lehet venni méterét.
2012. júl. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

1. vegyél drótot

2. vidd be a lakásba

3. felcserélted a sorrendet: először kerítést kellett volna csinálni, aztán jöhetett volna a kutya

2012. júl. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezt én se értem. Miért kell kutyát vállalni, ha nem megfelelőek a körülmények? Az, hogy ne szökjön, nem megy varázs szóra. Kölyöknél meg főleg nem. Elég összetett dolog és sokmindennek meg kell lennie ahhoz, hogy egy kutya ne menjen ki akkor sem, ha lehetősége van rá. Szóval állj neki kerítést javítani!
2012. júl. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!