Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kiskutyám eddig belepisilt...

Bubipetra kérdése:

A kiskutyám eddig belepisilt az alomba magától is (most tanítom szobatisztaságra), de most hiába rakom bele mindig, mert tudom, hogy pisilnie kell, kiugrik belőle, és nem hajlandó belepiszkitani. Miért nem pisil bele?

Figyelt kérdés
Néha belefekszik az alomba, de én kiveszem belőle, mert van saját ágya is.
2012. júl. 10. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi az alom anyaga?
2012. júl. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
betonit
2012. júl. 10. 20:59
 3/6 anonim ***** válasza:

alom?!


miért nem veszel kutyapelust?

2012. júl. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
szerintem kényelmesebb a kutyának, ha alomba pisilhet, meg meg kell tanulnia, hogy egy helyre végezze el a dolgát.
2012. júl. 10. 21:04
 5/6 anonim ***** válasza:

Az az anyag a macskának való. A kutya lábujjai közé be tudnak menni a szemcsék és irritálhatja a bőrét. Kényelmetlen érzése lesz a kutyának, ha arra rá kell mennie.

Szobatisztaság az azt jelenti, a kutya a lakásban nem piszkol. Ahogy nő, erősödik, nő a hólyagja és képes lesz visszatartani, amíg lejut. A kutya eleve nem piszkít oda, ahol él. Ezért lehet szobatisztaságra nevelni.

2012. júl. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem alom kell meg pelenka, hanem 2 óránkénti "pisiszünet".
2012. júl. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!