Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szobakutyát szeretnénk venni....

Szobakutyát szeretnénk venni. Yorki, bolognese, frisé, vagy havanese. De anyukám lekötötte, ingyen, fajtatisztát. Lehetséges ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Anyukűm nagyon szeretne egy kis szobakutyát. Bichon frisé, bichon bolognese, vagy bichon havaneset....na, meg yorkit. Igen ám. Csak fajtatisztát...ingyen. Max. 5e. forintot ad érte...én yorkit szeretnék. Lehetséges lenne, hogy ingyen kapjunk?

Köszönöm!


2012. júl. 22. 14:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem. Fajtatisztát szeretne ingyen. De abba nem gondol bele, hogy ha rossz helyről veszitek és netán idegbeteg lesz a kutyus (fogalmazzunk úgy, hogy nem ritka), akkor netán az egész család kikészülhet tőle? Nem lenne fontosabb, hogy stabil idegrendszerű kutyátok legyen, akivel boldog lesz a következő 10-15 év?
2012. júl. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
57%

ingyen nem kapsz fajtiszta kutyát, ha csak nincs egy olyan rokon, barát, ismerős, akinek van ilyen kiskutyája és ingyen odaadja... én egy ismerősömtől kaptam a havanesem "ingyen", mert csak az oltásokat kellett kifizetnem így is 20ezer volt a kutya + azóta még vettem felszereléseket neki /póráz, játékok, fekhely stb./ már legalább 35ezerbe van a kutya és az utolsó oltását majd holnap fogja megkapni, és 3 hete van nálam.

úgy h arra készülj/készüljetek h ha ingyen is kapjátok akk is legalább 40-50 ezret rá kell költeni az 1. évbe!

2012. júl. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Szerintem eddig nem vettétek észre, hogy anyám teljesen nem ért a kutyákhoz - én jobban... palatapincsi is jóljönne neki. 1 és fél millió forintunk van... anyuval meg majd tisztázom.

Köszönöm az első válaszát!

2012. júl. 24. 14:54
 14/16 anonim válasza:
Nekem bichon havanesem van, mi 15-ért vettük és nem tenyésztőtől szóval nem hiszem,h ingyen ,,vehettek". A yorkit nem ajánlom,mert azt mondják, h nagyon idegbajosak és nevelhetetlenek.A havanese viszont nagyon édes , társasági kiskutya. Őt tudom nagyon ajánlani. :)
2012. júl. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Én nem értek egyet a többiekkel, mert láttam fajtiszta kutyát ingyen, de a fajtiszta kutya sokkal könnyebben betegszik meg.

2012. júl. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
köszi ^^
2012. aug. 12. 12:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!