Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bolognese vagy Havanese?

Bolognese vagy Havanese?

Figyelt kérdés

Melyik fajta jobb? Melyiket könnyebb tanítani, melyik az egészségesebb, szívósabb, intelligensebb, hűségesebb?

Nektek melyik tetszik jobban?

Tapasztal gazdiktól is kérek véleményt!

Előre is köszi!


2012. jan. 18. 18:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mindkettő bichon, a külsejük különbözik, a természetük nem.
2012. jan. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A bolognese jól érzi magát éppúgy egy több gyermekes nyüzsgő családban, mint ahogyan egy idősebb ember csendesebb mindennapjaiban, mert egy rendkívül alkalmazkodó, jó indulatú, vidám természetű, kedves kis kutyafajta.

A havanese Elvárja, hogy gazdája folyamatosan foglalkozzon vele és imád a középpontban lenni. A játék lételeme, bármikor kapható egy kirándulásra, vagy agilityre, neki az a legfontosabb, hogy gazdája közelében lehessen.Csak olyan embereknek ajánlható a havanese, aki sok időt tud vele foglalkozni, mert erre nagy szüksége van ennek a bájos kis bohócnak.

2012. jan. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

havanese!!

nekem van 7 hónapos és előtte is volt, csak jót tudok mondani komolyan, negatívat nem tapasztaltam ennél a fajtánál ,persze nincs el kényeztettve normálisan neveljük és nem csak dédelgetjük és egy nagyon okos kutyus :)nagyon gyorsan tanulnak ,ember és kutya szeretők ,a gyerekeket imádják..és több színben van míg a bolognese csak fehérbe..


nekem csak kinézetre nem tetszik a bolognese,meg van itt a környéken 5 ilyen kutya és mindegyik csúnya nem tudom honnan vannak de elég csúnyák ,ki van a foguk és hülye fejük van..én itt néztem a neten ott szépek vannak de ez az 5-6 a környéken csúnya így nem tetszik..

2012. jan. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2012. jan. 18. 21:06
 5/11 anonim ***** válasza:

Bolognese!

Amúgy ott azért csúnyák,mert nem jó helyről vették őket.

Nekem 2 bolognesem van és mind2 gyönyörű :):)


Amúgy a bolognese tényleg lustibb,de bármikor lehet játszani vele,mellesleg jót tesz nekik egy társ akivel lefárasztják egymást :)

2012. jan. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Havanese!!! :D

Nagyon okos 2 hónaposan tanítottam neki az ül parancsot félórán belül megtanulta, és azóta is bármikor megcsinálja, meg a két lábon való "táncolásra" os megtanítottam. most lesz majd 4 hónapos:D Imádom, nagyon okos, és feltalálja magát:D Gyönyörű kutyusok a Havanesek, de ha "felhúzzák" nem lehet lelőni:D Kifárszthatatlan:D

Nagyon ragaszkodó kutyus, és nagyon tud a örülni:D

2012. jan. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Havanese ! :D Szebb a szőre (szerintem).

Én a havanese kutyusomnak ( 2éveslesz) 40 perc alatt tanítottam meg 3 trükköt:) Imádnivalóak.

Nem olyan betegesek mint a bolognese .

2012. jan. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is Havanesere szvaazok, nekem jobban tetszik.
2012. jan. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha aktívabb vagy akkor Havanese.

ha kevésbé és nem mindig van időd vele sokat foglalkozni akkor inkább Bolognese.

2012. jan. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2012. jan. 22. 13:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!