Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam le errol?

Hogyan szoktassam le errol?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy 4 honapos kan tacsko kolyokkutya es van egy problema vele.Mindig a konyhaba pisil,de kakilni mar ki megy.Hiaba szidjuk ossze,nem segit semmit.Es nem mindig ugyanarra a helyre.

Hogyan tudnal leszoktatni errol az idegesito szokasarol?

Kerlek segitsetek!

Elore is koszonom!



2012. júl. 22. 15:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Vigyázz, ne szidjátok erősen, és ne alkalmazzatok testi fenyítést.

Tanítsátok meg szobatisztaságra, vagy amikor pisilni akar, rögtön vigyétek ki.

2012. júl. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hat az nehez eszrevenni mikor keszul pisilni,mivel ugy nez ki mintha leulne,de kozben pisil(meg nem emeli a labat).

Amit nem emlitettem,hogy a nagyszuleime a kutya,de nem szoktak bantani,csak osszeszidjak.

2012. júl. 22. 15:45
 3/6 anonim ***** válasza:

sok helyen olvastam, hogy tényleg kímélni kell az ilyesmitől. (verés, szidás, stb..)

szerintem kezdd azzal, hogy valamennyire csökkentsd a szagokat, párszor mosd fel a csempét a konyhában domestossal vagy mással, majd még párszor sima tiszta vízzel (vegyszertelen). így csökkennek a szagok, de még meg fogja ismerni. aztán én folyton figyelném a kutyámat, elkeríteném valahogy a konyhát, amikor pisilne, áttenném az alomba, stb.

2012. júl. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A foldon mindenhol szonyeg van.

Mamam sokszor kimosta mar a szonyegeket,de hiaba.

Es az ajto is egybol odanyilik a konyhaba.

Probaltam kitenni,de hiaba,osszepisilte a szonyeget mire kiertem vele.

Koszonom a valaszokat!Megy a zold kez!

Varok meg tanacsokat!

2012. júl. 22. 15:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Létezik spray amitől nem piszkít oda!Biztos jó ha kitalálták!Csak hallottam róla talán beválna!
2012. júl. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszt!

Megnezem,de nem lattam olyasmit nalunk.

2012. júl. 22. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!