Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon szeretnék egy kutyát...

Nagyon szeretnék egy kutyát örögbefogadni. De a szüleim ellenzik. Mit csináljak hogy beleegyezenek?

Figyelt kérdés
Már ki is néztem egy kiskutyát. Szerintük is aranyos de akkor sem szeretnék.

#kutya #ellenzés #örögbefogadni
2012. júl. 23. 12:18
 1/2 anonim ***** válasza:
egy kutya nagy felelősség, és rengeteg pénz sajnos. felszerelések, oltások, hirtelen megbetegedések, esetleg utazási költségek. egy kutya 10-15 évig él, lehet félnek, hogy 2 év múlva ráunsz. ha igazán akarsz kutyust, legyél kitartó, készülj fel, hogy lássák rajtad, hogy mindennel tisztában vagy, nem csak azzal, hogy egy kutya cuki. úgy biztosan beleegyeznek, ha van rá keret.
2012. júl. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is! Hiszen nekem is a szüleim alig engedték meg a szüleim a tesómnak h kutyája legyen de kitartott mellete és most már 7 éve itt van!!!:)
2012. júl. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!