Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Malamut megtámadná a törpetacs...

Malamut megtámadná a törpetacsi kölyök kutyát?

Figyelt kérdés
Barátnőmnek van egy törpetacsija. Keritésnél meglátta a malamut és morgott rá. Szerintetek bántaná a malamut?
2012. júl. 23. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha behoznák az ő területére és mind a két kutya egyforma nemű akkor szerintem igen . De ez nevelés kérdése is .
2012. júl. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is bántaná ha mind a kettő fiú.És a területére vinnéd:)
2012. júl. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyban függ attól, hogy a malamut hogyan van nevelve.Találkozott-e elégszer idegen kutyákkal? Velük miként viselkedett? Rendben lévő idegrendszerű kutya kölyköt nem támad.
2012. júl. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
más kutyákkal barátságos. csak a kisebb állatokat nem szereti. Macska, tengerimalac stb... Jól van nevelve, de sajnos már sok macskát kinyirt. Egyébként más kutyákkal barátságos, de eddig kis termetű kutyával nem nagyon találkozott..
2012. júl. 23. 14:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Kerítésen keresztül minden kutya szeret így acsarkodni. De attól még elképzelhető, h lehet tényleg nekimenne a kicsinek ha behozná hozzád. Sztem inkább kerüljétek az ilyen jellegű találkozást.
2012. júl. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!