Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 3 hetes a babám, nagyon...

3 hetes a babám, nagyon hasfájos. Egy hete adom neki az infacolt. Minden etetésnél. Eddig bevált. Lassan elfogy. Adhatom neki továbbra is ameddig hasfájos? Akár 3,6 hónapos koráig.

Figyelt kérdés
2010. jan. 26. 10:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan adhatód neki. Mi is így voltunk a babámmal. Mi 4 hónapos koráig adtuk. Nem lett semmi baja.

-4,5 hónapos baba anyukája-

2010. jan. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Adhatod, de egy idő után semmit nem fog érni. Mi egy vagyont költöttünk espumisan cseppekre. A szomszéd kislánynak, valami gyógyszertárban kevert valamit adtak, a védőnő tanácsolta nekik. Azt mondják mindentől jobb volt és pár száz ft-ba került, de sajna már nem emlékszem, hogy mi volt tea, vagy csepp, de kérdezd meg a védőnődet. Ha találkozok a csajjal, én is megkérdezem, de az nem tom mikor lesz.ÜDV
2010. jan. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan adhatod neki,nem lessz baja töle.Én ittam a Laktoherb teát az jó a baba pocakjának is.2hónapos kora után adhatod a Gripe Watert nekünk ez nagyon bevált.
2010. jan. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
adhatod,de nekünk csak 2 hétig használt,aztán kipróbáltuk a gripe-t azsem hatott 3 hétnél tovább aztán az espumisánt nah az jó volt bár aztmondják ugyanaz az infacol meg az espumisan.De a legjobban a kostoltatás segitett.
2010. jan. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az infacolt sokáig lehet adni, de szerintem sem sokat ér. (Nekünk gyakorlatilag semmit. Szélcsöveztünk is, az sem sokat.) Próbáljátok megtalálni, hogyan tud minél jobban megszabadulni a levegőtől. Találjátok meg a büfiztetés legjobb módját. (Nem könnyű.) Ha cumisüveget is használtok, válts olyanra, aminél minimális vagy nulla a levegőnyelés (már ilyenek is vannak!, az Avent meg többi nagyon ismert sajna nem ilyen). És ami nálunk bejött az melegítés. Meggymag-párna, illetve pont tegnap is írtam, nekünk egy Ducky Duck nevű termék jött be, amiben van egy melegíthető magos zsák, és azért jó, mert kis plüssfigura igazából, szóval nem egy sima zsák, hanem a kicsik is szeretik (nálunk legalábbis nagyon bejött). Megnéztem azóta, hol lehet kapni, keress rá a google-on a terméknévre, és hamar meglesz ;-)
2010. jan. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!