Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislányom 1.5 éves. MultiKid...

Kislányom 1.5 éves. MultiKid szirup vassal-nevű vitamint adok neki, ami 4 hótól adható. Rossz evő volt, és ez csodákat tett, már jóízűen eszik mindent. Adhatom neki továbbra is? Nem ártok neki ezzel, a vas miatt?

Figyelt kérdés
Egy üveggel már elfogyott,csak azért dilemmázom,mert lehet hogy nem is vashiányos a lányom,ebben viszont vas van.A vas miatt aggódom.Recept nélkül kapható,és az is rá van írva,hogy speciális tápszer,ezt viszont nem igazán tudom mit jelent,mert mi nem orvosi utasításra kezdtük el,csak azért mert hallottam,hogy ez étvágyat növel,és tényleg bevált.Köszönöm a válaszokat.
2011. márc. 9. 10:13
 1/5 anonim ***** válasza:
1 éves korában volt vérvétel, ott látszott hogy van e vashiánya vagy nincs...én mondjuk semmit, még vitamint se adtam az orvos tudta nélkül, de azért érdemes lenne rákérdezned..
2011. márc. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is nagyon rossz evő sajnos,de soha nem adtam neki semmiféle vitaminokat,mert vért vettek tőle,és azt mondta a doki,hogy semmi nem hiányzik a szervezetéből.Úgy,hogy én nem adok neki semmi ilyesmit,főleg nem az orvos tudta nélkül!Ki tudja,hogy milyen mellékhatásuk van ezeknek az étvágynövelőknek!
2011. márc. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok.Utána néztem ennek a vitaminnak és ez csak orvosi felügyelet mellett adható.Nem akarlak ijesztegetni,de szerintem ne add neki tovább,vagy mindenképp kérdezd meg a dokit! Sok ismerősöm a Peritol szirupot mondták,hogy jó,de az is csak orvosi felügyelet melett adható.De én azt sem mertem adni a kicsikémnek,mert annyi rossz mellékhatása van!Légzészavar meg ilyesmik! Én ezt úgy gondolom,hogy legyen inkább kis vékonyka,mint hogy valami baja legyen ezektől a dolgoktól!
2011. márc. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm,nem adom neki tovább.
2011. márc. 9. 13:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Mi is a peritol szirupot kaptuk étvágyjavítónak, de én sem mertem adni. Viszont béres cseppet c vitaminnal adtam, és 2 hónap múlva látványos volt a javulás az evésében. Ezt nyugodtan adhatod neki már te is, kérdezz rá az orvosotoktól. Ha jól emlékszem 10 kiló felett lehet adni nekik. Egyrészt étvágyjavító másrészt immunerősítő. És én hiszem hogy jobb, mint bármi más drága immunkotyvalék.
2011. márc. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!