Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lánykutyaneveket tudtok?

Lánykutyaneveket tudtok?

Figyelt kérdés

Egy erdélyi kopókeveréknek lesz, nagyon kedves, barátságos.

Köszi:)



2012. júl. 25. 10:18
 1/7 anonim ***** válasza:
lara
2012. júl. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Molli, Zora, Mázli.
2012. júl. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi, még jöhet soksok:)
2012. júl. 25. 10:31
 4/7 anonim ***** válasza:

Mina, Mira, Mia, Zara, Polly, Molly, Mandy, Pervinka, Kamilla, Jázmin, Shiva, Sheena...

de szerintem (mint már olyan sokszor mondtam) akkor tudod a legjobb nevet adni a kutyádnak, ha már nagyon megismerted, tudod, milyen a személyisége, van-e különleges tulajdonsága, hogyan viselkedik különféle helyzetekben

amúgy meg szerintem gondolkodj, és biztosan eszedbe jut a legjobb név! Én úgy zeretek a kutyáimnak nevet adni, hogy én találom meg/találom ki az "álomnevet"

van egy beaglem (szuka) a neve Hermina, a hívóneve Mina (Hermione lett volna, de megtaláltam ezt a szerintem szép magyar nevet :) ) és van eg ivartalanított kanom, egy malinois, a neve Herceg (mert olyan hiú és kényes, de imádnivaló)

2012. júl. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Kelly3 válasza:
Shira, Blanka, Szofi , Barby , Kamiko , Kitty , Lili , Ballista, Lulu , Rikky
2012. júl. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi, mindenkinek, jó nevek:) eddig sajna még nem sikerült nevet találnom neki, de már elég rég velem van, és csak a kutyára hallgat, de hátha majd jó lesz neki valami:)
2012. júl. 26. 14:13
 7/7 anonim válasza:
Frida, Anka, Dukát, Ari, Luca, Ruca, Nala
2012. júl. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!