Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem lesz baj? Össze szoktathat...

Nem lesz baj? Össze szoktathatjuk őket? Ha igen hol és hogyan?

Figyelt kérdés

A szomszédunknak van egy rendesen nem szocializált kutyája.Viszont más kutyákkal egész jól kijönne ha nem harapná őket játék közben. Az én kis kutyusommal gyakran játszott nálunk a kertben de már annyira durván játszik ráveti magát az enyémre és szegény kutyusom már támadja. Aztán az a kutyus vissza támadott a múltkor (ez elég hülyén hangzik) és alig tudtam lerángatni az enyémről, szó szerint át dobtam a kerítésen.(azért nem úgy hogy repülj) Most lett még egy kutyusom és szeretném ha több kutyával is találkozna. Viszont itt nem divat a sétáltatás úgyhogy ha sétálok vele esetleg nyulakkal futunk össze. Szerintem egy kicsivel nagyobb a szomszéd kutya a miénknél és zömökebb is. Szerintetek játszhatnának együtt vagy megpróbálhatnánk őket össze szoktatni hogy ne keljen egyedül sétáltatni őket?

Mind ketten szukák az enyém kb. 4-5éves a másik kutyus 1éves múlt és már volt egy alom kiskutyája. (nem tudom ez számít e)


2012. júl. 25. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Szóljatok rá, ha durván játszik, akadályozzátok meg, hogy ezt csinálja. Persze ha nem divat a sétáltatás, és csak a másik kutya csépelésén tudja levezetni az energiáit szegény kutya, akkor ne várjatok sokat tőle. Ha le van mozgatva és meg van nevelve, akkor nyilván nem lesz vele probléma.

A kutyákat meg ivartalaníttassátok, 1 évesen baromi korai anyának lenni, meg egyébként is, bőven elég gazdátlan kutya van az országban a ti kölykeitek nélkül is.

2012. júl. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi!!

Nem a mi kutyánké a kiskutya hanem a másiké. De már nincsenek meg a kölykök mert a "gazda" agyon ütötte őket reggel.:( Este születtek a kiskutyák reggel már nem voltak.

És láncon is tartják szerencsétlent szóval nem nagyon van mozgatva mert a lány akié nagyívbe tojik rá és fél is szegénytől.

2012. júl. 27. 15:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Állandóan láncon, na szegény állat. Nem csoda, ha bekattan.
2012. júl. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudom én is nagyon sajnálom szegényt.:(
2012. júl. 27. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!