Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem unalmas a kutyáknak egy...

Nem unalmas a kutyáknak egy idő után, hogy folyton ugyan azt a tápot kapják?

Figyelt kérdés
Én is prémium táppal etetek, minden nap azt kap. De nem unják meg egy idő után, hogy nap mint nap, ugyan azt a tápot kapják? Adok neki napközben mást is, amikor tanulunk(sonka, virsli, stb) de a fő étkezéseket mégis csak a táp teszi ki.
2012. júl. 25. 21:21
 1/9 anonim ***** válasza:
19%
Én inkább fordítnaék, nálunk is úgy van, hogy a kutyánk konyhai kaját eszik ami megmaradt, és szívesebben eszik pl. egykis pörköltet, mint a száraztápot. Azt is kap, de nem túl sokat,annyira nem rajong érte:)
2012. júl. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem unják meg, de néha próbálj meg más ízt is. A konyhai maradék meg a lehető legrosszabb pl. a pörkölt az méreg a kutyának
2012. júl. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem, mert a kutyák nem gurmanok:)


Ráadásul a kutyák nagyobbik része hajlamos lenne egész nap enni pontosan azért, mert az a lényeg, hogy élelemhez jusson. Ezért van az is, hogy némelyek túletetik a kutyát, vagy éppen válogatóssá teszik az által, hogy mindenféle vacakot adnak aztán csodálkoznak, hogy a kutyu nem eszik csak sonkát:)

2012. júl. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az én kutyám iszonyatos haspók, nem volt még olyan táp, amire ne vetette volna rá magát:) Kb. évente szoktam váltani, de általában az Orijen és az Acana tápjait váltogattam eddig. Ha ez elfogy, akkor ki akarom próbálni a Taste of the wild-ot.

Még soha nem volt hasmenése tápváltás után.


Egyébként száraztápot csak reggelire kap, vacsorára főtt kaját adok neki.

2012. júl. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok, már nem azért, de mért kell leszavazni a válaszomat, mikor válaszoltam? Nem azt írtam "hogy szarjál sünt", hanem egy normális választ adtam...
2012. júl. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kettesnek meg: Sztem meg hülyeség a kutyát táppal etetni, és mért lenne méreg a kutyának az, amit mi is megeszünk?-.-
2012. júl. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ácsi ácsi, nem én pontoztalak le! Úgyhogy ne vádaskodj!
2012. júl. 26. 18:41
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem a kérdezőnek írtam.
2012. júl. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Rendben.
2012. júl. 27. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!