Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Boxerünk hogy találjunk...

Deszi kérdése:

Boxerünk hogy találjunk gazdit, aki befogadja?

Figyelt kérdés
Német boxerünk lassan 5 éves lesz (októberben), kis lakásba kell költöznünk egy kertes házból, és őt nem tudjuk magunkkal vinni. Gazdit keresünk neki. Tud valaki segíteni? 18. kerületi a kutyus, barna, jó kedélyű, játékos eb.
2012. júl. 26. 15:02
1 2
 1/12 Pucuka002 ***** válasza:
Tedd fel a www.expressz.hu-ra vagy posztold ki facebookon fényképpel együtt bizztos hamar akad rá jelentkező
2012. júl. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ismeretségi körben, rokonoknál kérdezd meg először.
2012. júl. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Keresd meg a Noé Állatotthont (17. kerület). Hátha tudnak neki ideiglenes befogadót találni.
2012. júl. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

de ha letudjátok rendesen mozgatni akkor lehet lakásban is tartani!!

vannak páran a környékünkön akik panelba tartanak nagy kutyát

pl rotit,goldent,német juhászt,vizslát.. sokat kell velük sétálni az tény!!

ezért nem válnék meg a kutyámtól az biztos!!!


facebook-ra tedd fel ,meg expressz-re meg van csomó hírdetési oldal..de ajánlom győződj meg róla hogy jó helyre kerüljön,ne hogy szaporítok kezei közé add!!!!

2012. júl. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Simán lehet panelban tartani,annyi sokat kell mozgatni őt,napi 4 séta,és este 1-2 óra fárasztás,és boldog kutya lesz úgyanúgy! Ha azt nézed neki mi a legjobb akkor ez,5 éven keresztül hűséges társad volt,nagyon rossz lenne neki új családban:(

Környékünkön is lakik nem egy boxer,és panelban vannak,egyiket ismerem is csak másfél szobás egyszerű lakásban van

2012. júl. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
nem vihetitek magatokkal?? Lakásba is el van egy nagytestű kutyus!! többet kell levinni sétálni ennyi..
2012. júl. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

[link]

A lehető legjobb, ha itt jelentkeztek. De miért is nem maradhat: Én 36 nm-en tartok egy 41 kilós munkás kutyát.Igaz, az életem hozzá van alakítva, de ennyit megérdemel.

2012. júl. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Lépj be a boxer csoportba, akad aki boxert keres:

[link]

2012. júl. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

A boxert nem zavarja, hogy lakásba költöztök, hiszen kifejezetten kanapé kutya. Nekem is volt lakásban tartva boxerem, napi 3*1-1,5 órás sétával teljesen jól el volt. Most ugyan kertes házban élünk, de a boxim akkor jön ki a fotelből amikor én kimegyek valamiért a kertbe. Egyébként képes a reggeli sétától az esti sétái is hol itt aludni, hol ott feküdni.

Nem tudok elképzelni olyan helyzetet, hogy ne vigyem magammal az 5 évi velem élő kutyát, főleg ha az boxer. Nyilván egy kau vagy egy káj már más tészta.

2012. júl. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


Szerintem legalább próbáljátok ki pár hónapig, menne -e a lakásban tartás, a szőrhullás pedig Furminatort használva szinte 0-ra csökkenthető még ilyen rövid szőrű kutyánál is. Ha nem megy, mindenképp a fent linkelt boxermentőknek szóljatok, nekik már nagy rutinjuk van az alkalmatlan jelenkezők kiszűrésében, és általában náluk jelentkeznek a felelősségteljesebb gazdi-jelöltek. Nagyon jó lenne emellett ivartalaníttatni, vagy legalább úgy hirdetni, így a kutyagyárosok már fel sem keresnek (akik nagyon kedves, szerető családként mutatkoznak be, nem úgy, hogy én vagyok a gonosz szaporító, aki láncon/disznóólban tart és ellet egy csomó fajtajelleges kutyát).

2012. júl. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!