Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amerikai cocker spániel...

Amerikai cocker spániel panellakásba?

Figyelt kérdés
Második évemet kezdem ősszel az állatorvosi egyetemen és szeretnék magam mellett tudni egy kiskutyát, de nem tudom, hogy milyen fajtát lehet tartani lakásban, amelyikkel vélhetőleg nem lesz annyi probléma. Otthon a szüleimnél a dalmatámat is bennt tartottuk télen, semmi gond nem volt a szobatisztasággal meg a kártékonysággal, tehát igaz, hogy minden kutyát lehet lakásban tartani, csak tartok tőle, hogy amíg én az egyetemen vagyok addig unalmában a drága szétszed majd mindent. És hát ugye mindenki tudja, hogy bérelt lakás nem saját lakás, különösen figyelni kell a bútorok épségére, hogy úgy adja vissza az ember, ahogy kapta. Azt olvastam, hogy az amerikai típusú cocker lakásban szeret igazán, ebből az is következik, hogy nyugodtabb és elvan a saját játékaival, amíg a gazdi hazaér? Nyilván nevelés kérdése is, de azért a jelleme is számít.

2012. júl. 26. 15:33
 1/2 VBeata81 ***** válasza:
93%
A fajta megfelel, ahogy sok más fajta is. Kérdés az, hogy mennyi időd lesz a kutyára? Egyedül laksz, vagy lakótársakkal? Mi lesz a kutyával, ha elvégezted az egyetemet? Ha megnyugtató válaszaid vannak ezekre a kérdésekre, akkor persze, nyugodtan vegyél magadhoz egy kutyát. Ha rendesen lemozgatod, foglalkozol vele, szellemileg is kellően lefárasztod, akkor kevés valószínűséggel fog rombolni. Illetve, amíg kölyök, addig valamennyit biztos fog, a kölyökkor velejárója. :)Egyébként sok sikert az egyetemhez, szükség van jó állatorvosokra.
2012. júl. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Mi amerikai cockert tarunk és imád lakásban lenni.Ha levisszük akkor eleven fönt meg megse mozdul.1 gond van vele nem lehet egyedül hagyni mert vonyít,de ez nem az ő hibája mivel 6 éves korában fogadtuk be és lehet hohy így volt nevelve.
2012. aug. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!