Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyát rálehet-e szoktatni az...

Kutyát rálehet-e szoktatni az alomra?

Figyelt kérdés
Kutyát rálehet-e szoktatni az alomra ? Tacskót szeretnék szobatisztává tanítani, hogyan csináljam ?

2012. júl. 26. 21:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs sok esélye. A macskát azért lehet, mert ösztönösen olyat helyet keres, ahová el tudja kaparni az ürülékét, és egy lakásban az egyetlen ilyen hely többnyire az alom. De egy kutya bármilyen talajra vígan odacsinál.
2012. júl. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hát ha macskaalom akkor a mancsát nagyon fogja bántani az alom, ha meg homok azt szétviszi a lakásban. Lehet kapni állatkereskedésekben leteríthető "kutyapelust".... egy négyszögletes kendő de az alja szivárgásgátló. Szerintem inkább próbálkozz azzal.... de szívem szerint én inkább levinném sétálni szegénykét.... :(
2012. júl. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
62%
Vidd le 2-3 óránként, az nem szobatisztaság, ha almot, pelenkát stb-t tolsz alá...
2012. júl. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Pelenkára rászokhat, de meglehetősen állatkínzásnak hangzik ez a megoldás, ha nem viszed sétálni naponta legalább 3-4x.
2012. júl. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

attól hogy tacskó és kistestű még nem macska,miért nem viszed le sétálni inkább? Napi 4-5 séta ha már felnőtt,ha kicsi akkor minden evés,ivás,játék,alvás után és ha lent végzi el a dolgát dícséret,jutalomfalat.

Ne legyél lusta.

2012. júl. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
4. Manapság kétlem, hogy bárkinek lenne ideje naponta 3-4 alkalommal sétáltatni a kutyáját. Én a miénket naponta egyszer viszem el, akkor csavargunk úgy egy-másfél órát, de még ezzel is egyedül vagyok a környéken. A legtöbb ismerősünknek jó, ha hétvégén jut ideje egy nagyot járni a blökivel.
2012. júl. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
69%
Napi 1x pisil/kakil????
2012. júl. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ahhoz nem kell sétálni, hogy pisiljen vagy kakiljon. Már kiskutyaként megtanítottuk, hogy olyankor odavezet a bejárati ajtóhoz, és kiengedjük a kertbe. Jó időben meg amúgy is 80%-ban kint van.
2012. júl. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

6os gondolom kertesházban laksz,itt meg panelról van szó valószínű nem kertes házba akarja majd alomra szoktatni.

Bár ettől függetlenül kertes házba is kéne sétáltatni de ez más téma.

2012. júl. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Régóta mondom, hogy engedélyhez kötném a kutyatartást... szegények, bakker.
2012. júl. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!