Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy 5 éves ivartalanitott...

Egy 5 éves ivartalanitott nöstény cicust rálehet szoktatni a hámhoz?

Figyelt kérdés

Lakásban vagyunk, nincs kert és szeretném ha többet mozogna meg levezetné az energiáit, mert van itt egy másik cicus akivel egyre többször összekapnak gondolom a helyhiány miatt meg ilyenek. A másik cicussal azért nem lenne gond mert ö még fiatalabb, de az 5éves vajon hozzászokna a pórázhoz és lehetne őt sétálni vinni?

(értelmetlen válaszolok kiméljenek :)...)


2011. ápr. 16. 15:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Az igazat megvallva.Szerintem ha rátennéd és levinnéd és jól érezné magát akkor persze már meg is van oldva de ha ráteszed és lent nincs kedve játszani egyértelmű hogy sétálni sem fog.Próba szerencse :)Sok sikert!
2011. ápr. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mint az előző írta, próbáld meg. Nekem volt egy thai-om, az lefeküdt a hámmal, max. húzni lehetett volna. Most van egy teknőctarka, városszéléről mentett, kb. 1,5 évesen hoztuk. Ő pl. elsőre tűrte, rögtön mehettem vele próbakörre először csak a lépcsőházban, majd pár nap múlva le a ház mögé. Azóta is mindennap lemegyünk, kb. egy órát vagyunk lenn, haverozik kutyákkal is. Mikor megunja, hazabaktatunk, pár nap alatt azt is megtanulta, melyik az ő háza. :))
2011. ápr. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!