Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normál méretű yorkshire terrier?

Normál méretű yorkshire terrier?

Figyelt kérdés
Nemsokára lesz egy yorkink, de én minit szerettem volna,de nagyon úgy néz ki, hogy normál méretű lesz.Szerintetek lakásba jó tartani egy normál méretűt? Szokott vedleni? Szeret a gazdijával az ágyban aludni? :) A fiú yorki nagyobb mint a lány? Általában mennyi a marmagasságuk?

2012. júl. 27. 13:31
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/97 anonim válasza:
36%
Nem sokkal nagyobb a normál méretű, igen tarthatsz lakásban azt is, igen szeret a gazdijával aludni, csak iszonyat büdös tud lenni, de fürdetni nem szabad nagyon sűrűn mert hajlamosak bőrbetegségre.
2012. júl. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/97 anonim ***** válasza:
87%

Mini yorki még mindig nincs. Miért olyan nehéz ezt felfogni?


A normál, azaz az igazi yorki max 3 kg. Akinek még ez is sok, az tartson hangyát!

2012. júl. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/97 Bozsikrisz ***** válasza:
100%

Nincs mini, és nincs normál. 1 méret van, a standard.

Az enyém bőven fölötte van, látszik, hogy nem tenyésztőtől vettem... (5.5 kg)

Azt a kérdésedet, hogy "lakásba jó tartani egy normál méretűt?" nem is értem. Ha a kutya 2 kiló helyett 4, akkor kirakod a kertbe?

Természetesen a szőre ugyanúgy cserélődik, mint minden yorkshire-nak, de nem vedlik. A neme nem befolyásolja a méretét.

2012. júl. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/97 anonim ***** válasza:
100%

hát igen,megint egyetértek Little Reddel,ennél jobban én se fogalmazhattam volna:D

Amúgy yorkikba az a jó nem vedlenek úgyhogy ne félj. És minden kutya szeret ágyban aludni a gazdival,ha első éjszaka felveszed,onnét nehezen fogod kiparancsolni:)


"Szerintetek lakásba jó tartani egy normál méretűt?"

Miért hol máshol lehetne tartani? Kertben megfagyna,befordulna,ez evidens.

2012. júl. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/97 A kérdező kommentje:

Little red:

Nekem sose mondta senki, hogy nincs mini..Még is miért kell ilyen felháborodott hangnemben írni nekem? Nem vagyok kutya szakértő....

2012. júl. 27. 13:43
 6/97 anonim ***** válasza:
100%
Maximum 3,1Kg lehet a standard szerint az enyém 2,5Kg és akkora mint egy hangya, kislány, tenyésztőtől van, ekkor döbbenek meg amikor hallom h vki 80-90Dkg-os kutyát akar, h hova még ilyen kicsit, az enyémet ha felveszem nem is érzem h a kezemben van.
2012. júl. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/97 A kérdező kommentje:
Nem, nem tenném ki ha nagyobb lenne... -.- Bocsánat, hogy meg mertem kérdezni.... Még a 25 kilós kutyánk is bent van egész télen.Szóval nem vagyok rossz gazda.
2012. júl. 27. 13:46
 8/97 Bozsikrisz ***** válasza:
100%

Akkor olvass utána a fajtának, és tudni fogod. A "mini" egy divatos jelző... leginkább parasztvakításnak mondanám.

Jól sejtem, hogy Te sem tenyésztőtől fogod venni, ugye?

2012. júl. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/97 anonim ***** válasza:
100%
Nem is kell kutya szakértőnek lenni, ha ilyen kutyát akarsz az a minimum, hogy olvasol róla előtte, rákeresel. Namost, csak itt a gyakorikérdéseken legalább 28x olvashatod, hogy NEM LÉTEZIK mini yorki, ez egy szaporitók által bevezetett fogalom, hogy táska-kutyákat tudjanak eladni, édibédi szőrcsomókat, amik mindig kicsik maradnak. Ezért a felháborodott hangnem. Azért irom le, hogy értsd miről beszélnek a többiek.
2012. júl. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/97 anonim ***** válasza:
68%

6-os de tudood az olyan "menőő"..

Tegnap is az "extra minije" annyira beszart tőlem, meg az 5 kilós kutyámtól hogy menekült a gazdi lába mögé meg meg akart harapni,szó szerint acsargott a dió méretű fejével :D Aranyos,csak szánalmas.:)

2012. júl. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!