Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyünk a kutyával?...

Mit tegyünk a kutyával? Nyaralni megyünk pár napra, de nincs ismerősünk aki vállalná a kutyát addig, kutyapanzió nincs a városban, ahová berakhatnánk.

Figyelt kérdés
2012. júl. 28. 06:02
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
külföldre megyünk, Spanyolországba nővéremhez
2012. júl. 28. 07:42
 12/28 anonim ***** válasza:
71%

Amikor kutyát vesz magához az ember, akkor három választása van: 1. nem megy több napra nyaralni, 2. olyan apartmanba megy ahová magával viheti, 3. biztosítja a több napos ellátását valakivel.

Mi az első kettőt szoktuk variálni:) Családtag nálunk és mindig jön velünk. Ezernyi szállás van az országban, ahová kutyát is szivesen látnak.

Több napra még szomszédra sem (pláne idegenre) nem bíznánk, ha beteg, valami baja van, beszorul, felakad, kaja megakad a torkán stb. mi lesz vele.

Kutyapanzió kicsit messzebb még megoldás lehetne. De hát dönteni kell (nem most) melyik a fontos a nyaralás vagy a kutya.

2012. júl. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Á, külföldre kutyát vinni, nagyon hosszú az út neki.
2012. júl. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
mi vittük Horváthba és nem magyarba lakunk,és jól bírta,semmi baja nem volt,rendszeresen megálltunk (már ha kocsival mentek)
2012. júl. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
51%

Spanyolország azért egy laza 24 órás út kocsival, kicsit messzebb van, mint Horvátország :)


Kérdező! Merre laktok? Őrbottyán (Bpest mellett) messze van tőletek? Ott van egy nagyon jó hely, ahol arany élete lenne a kutyádnak :)

2012. júl. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Szia. Én vigyáznék rá nagyon szívesen. Komolyan mondom. Ha elhozzátok budapestre én pesztrálom . Írj privit. Milyen kutyusról van szo? Hol lakik? Kertesben vagy lakásban?
2012. júl. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Egyedül ennyi időre ne hagyjátok. Az állatkínzás kategória a kutyának lelke van. Előző voltam
2012. júl. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
az előéletemről amit diohéjb tudni lehet lassan egy éve hogy meghalt a legjobb barátom a kutyám. Nagyon szeretem őket és vigyáztam már vad idegenek kutyáira. Amit elvállalok az a kis és.közepes méretű kutya. Írj privit ha nincs más megoldás.
2012. júl. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

M.-H. Alexandra :

ha figyelmesen elolvastad volna,írtam,hogy nem Magyarországon lakom,két napig mentünk,csak úgy megjegyzem :P

2012. júl. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Hol laksz, és milyen kutyáról lenne szó?
2012. júl. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!