Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyünk a kutyával?...

Mit tegyünk a kutyával? Nyaralni megyünk pár napra, de nincs ismerősünk aki vállalná a kutyát addig, kutyapanzió nincs a városban, ahová berakhatnánk.

Figyelt kérdés
2012. júl. 28. 06:02
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
90%
Most komolyan azt hiszik,hogy csak úgy oda adja nektek a kutyáját?Nem is ismer benneteket,én sem adnám oda,csak úgy akárkinek.
2012. júl. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
85%

Miért, a panziós nem idegen?

Nálam is volt már kutya, akinek a gazdijával 1x találkoztam életemben. Eljöttek hozzánk, itt voltak 1-2 órát, hogy lássuk hogy jönnek ki a kutyámmal, és mit szól a családunkhoz. Elsősorban a kutya, de az is fontos, hogy a gazdinak szimpatikusak vagyunk e.

A kutya nagyon jól érezte magát itt 4 napig, amikor haza vitte a gazdi, mondta, hogy elég bánatos volt, úgyhogy pár nap múlva találkoztunk, és a kutyáink játszottak egy nagyot.


Amúgy én is csak akkor bíznám másra a kutyámat, ha tényleg semmi megoldás nem lenne, de nekem nagyon sok kutyás ismerősöm van, akik biztos boldogan vállalnák. De idáig mindig jött velünk, ha elutaztunk.

2012. júl. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem hagynám otthon egyedül ennyi időre, az biztos. Én még az akváriumomat se hagyom ennyi időre felügyelet nélkül, pedig annak van önetetője. Panzió vagy barát, rokon, bárki - vagy valaki otthon marad és nem megy nyaralni. Mi egyébként voltunk idén pont spanyolországban a kutyáinkkal, de ők hozzá vannak szokva a hosszú autóutakhoz, én se pont egy ilyen hosszú úttal kezdeném a szoktatást, ha eddig még nem voltak sehol együtt.
2012. júl. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Milyen kutya?Mekkora, milyen nemű és hol van?:)
2012. júl. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
rövid szőrú magyar vizsla, de nem lehet kint tartani, mert bentre szokott éjszaka
2012. júl. 28. 10:58
 26/28 anonim ***** válasza:

Merre laksz???


egy barátod,rokonod nincs aki ad neki enni meg friss vizet ad??



ha közel laknál hozzám én szívesen elmennék , nekem is van kutyám ,megbízható vagyok ,egyik ismim kutyáját sétáltattam már :)

2012. júl. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

11:00 -es vagyok

ismim kutyája is vizsla :D

2012. júl. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Az vagyok aki felajánlotta a kutyaszittelést. Mivel mi is kerültünk ilyen helyzetbe már, kutyapanzióba vittük, ahol olyan kennelköhögést kapott, hogy alig birtuk kikezeltetni.
2012. júl. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!