Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A légy hova petézhet? Esetleg...

A légy hova petézhet? Esetleg kutyába?

Figyelt kérdés

3 napig egy kis szobában matracon alszunk, az első éjszaka ülök meglátok egy kis férget az ágyon, felállok kiviszem és látom, hogy volt még ott 3 másik is. aznap nem aludtunk itt, egy falusi házból a padlásról lehoztunk egy jópár éves dokumentum tömeget, arra gyanakodtunk abból jönnek, ki is dobtuk. Másnap az egész szobát befujtam csótányírtóval ( sajnos nincs féregre külön raid)

Estére újra bemerészkedtünk, de reggel csak alattam volt még egy... nem tudom van e több nem merem megnézni.

kis fehér kukacok fekete a végük... lehet hogy légy lárva, na most ez hol petézhet? hogy kerül az ágyba légylárva?

a dokumentumokból maradhatott és felmászott egy utolsó?

van 3 shih-tzu kutyánk, esetleg lehet valamelyikbe féreg ami kimászik????? van ilyen?

esetleg van rajtam egy két horzsolás, abba belepetézhet?? esetleg a szőnyeg??? honnan teremhet reggelre az ágyba légylárva???

légyszi segítsetek bevagyok parázva ez undorító :(


2012. júl. 29. 06:46
 1/5 anonim válasza:
Ha nem a ti lakásotok,akkor gondolom az ágynemű nincs gyakran használva,és sokat áll.Szerintem oda.
2012. júl. 29. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Salx Narval ***** válasza:
A hazai legyek élő állatba nem nagyon petéznek, hacsak nincs olyan nyílt seb rajtuk, mit nem érhetnek el, de szinte kizártnak mondanám, más fajta férgek lesznek ezek. Megöli a rovarirtó a kukacokat is, de azért azt hiszem egy alapos takarítás, mosás elengedhetetlen lenne.
2012. júl. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az biztos, hogy nem légylárva ilyen helyre az nem petézik.

Szinte biztos, hogy molylepke lárva, ill. annak a hernyója. Kis fehér kukac.

Nem tud ártani neked, és nem is annyira gusztustalan, mint a légylárva, mert nem szarban, megy rohadt húsban él, hanem a pamut, meg a gyapjúszálakat rágja meg.

Ki kell mosni az ágyneműt, meg a régebbi ruhákat, esetleg lehet rá venni molyirtót is, bár ennyi méregtől nem hiszem, hogy vannak túlélők.

Nyáron, kell szedni rozmaringot, meg mentát, és az összehajtogatott ruha közé tenni.

2012. júl. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de az ágyneműket az elmúlt éjjel átvittük nagynénémhez nála aludtunk ugyan azokban a takaró lepedő, és ott nem voltak kukacok... hazajöttünk befeküdtünk és reggelre éreztem h csikizi valami a hasam fel ugrotta és ott volt...
2012. júl. 29. 12:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor is az, ne parázz.
2012. júl. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!