Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kaptam egy pitbull kutyát de...

Dani 1989 kérdése:

Kaptam egy pitbull kutyát de nem tom hogy fajtiszta e! szóval aszt kérdem én hogy honnan tugyam hogy fajtiszta e?

Figyelt kérdés
2012. júl. 29. 12:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%

mindenképp fajtiszta mivel kutya..

Faj = kutya,macska,ló

Fajta = uszkár,spániel,Rotweiller stb.

Tehát fajtatiszta amire te gondolsz. Ha van törzskönyve akkor fajtatiszta a kutyád,ha nincs akkor maximum fajtajellegű keveréked van,vagy ha olyan helyről kaptad ahol megy a szaporítás ezerrel bármilyen fajtajelleg mutatkozhat majd rajta,majd meglátod.

Mennyi idős?

2012. júl. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
előbb írni tanulj meg..hihetetlen,hogy 22-23évesen nem megy.
2012. júl. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Ha adtak mellé törzskönyvet akkor fajtAtiszta, ha nem, akkor bármi lehet. Jobb esetben egy fajta jellegű keverék.
2012. júl. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
ha fajtatiszta lenne nem hiszem, hogy csak úgy kaptál volna egyet!:) szóval maximum fajta jellegű keverék.
2012. júl. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
0%
a legkönnyebb ha megnézed a nyelvét hogy vannak -e rajta foltok ha van nem az ha nincs fajtiszta
2012. júl. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Miért lehet az fajta tiszta is !

Csak éppen nem csináltattak neki törzskönyvet .

Nehogy már papír alapján mondjuk egy fajta tiszta kutyára hogy keverék mert nincs törzskönyve .

Én Mikor vettem tenyésztőtől a Cane Corsomat Nem kértem hozzá Törzskönyvet ( Mert így olcsóbb volt ).

És én kutyát akartam , nem pedig papírt !

De attól függetlenül Fajtatiszta a kutyám .

Ennyit erről !

2012. júl. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Egyetèrtek az elõzõ kutyàm spani volt nem volt törzskönyve mègse hasonlított egy yorkyra...:))) a kutyusod az aminek èrzed...ha tudod honnan van legegyszerûbb megtudakolni, ha nem megy nezz korul a neten melyik fajta jeleit veled rajta felfedezni..a hasonlosag nagy..a staff es a pit kozott, vagy kerdezz egy hivatalolos tenyesztot...
2012. júl. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen törzskönyvről beszélnek itt egyesek egy pitbull esetében... Látszik hogy már megint a hülyeséget fújják...
2012. júl. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jobban jársz, ha nem az, mert feljelentenek a szomszédok!
2012. júl. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Kliszta ***** válasza:

NEM MINDEGY?

Szeresd, tanítsd, neveld, ennyi :)

2012. szept. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!