Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet baja a kutyának ha...

Lehet baja a kutyának ha megeszi a görögdinnyét?

Figyelt kérdés
8 éves máltai selyemszőrű (kan) kutyusom pár nappal ezelőtt görögdinnyét evett. Másnapra nagyon levert volt, később véres hasmenés, hasi fájdalom, hányás is jelentkezett nála. A dinnyétől van? Sosem volt még ilyen baja, és egyébként sem egy beteges kutyus. Nagyon aggódom érte.. :(

2012. júl. 29. 15:23
 1/7 anonim válasza:
Szerintem semmi baja sincs, szerintem lehetett a dinnyétol, de ha kihányta akkor már szerintem ok lesz, max.vidd el dokihoz
2012. júl. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
2 napja beteg már.. Étvágya van, de répát, rizst nem akar enni. Még mindig nagyon levert és beteg.
2012. júl. 29. 15:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a dinnyétől van baja. Valami más gond lehet. Az én kutyám minden gyümölcsöt megeszik, dinnyét is kap, és még nem volt baja tőle. Az almát, körtét magának szedi.
2012. júl. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a dinnyétől van a baj. Az én kutyáim rendszeresen esznek dinnyét és semmi bajuk. Más állhat a betegség hátterében. Vidd minél előbb dokihoz!
2012. júl. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én kutyám máltai selyemszőrű keverék (kan). Sokszor eszik dinnyét, és semmi baja tőle. Én a helyedben elvinném állatorvoshoz.
2012. júl. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, holnap elviszem állatorvoshoz.
2012. júl. 29. 16:19
 7/7 anonim ***** válasza:

Biztosan nem, az én 6 éves kistestűm imádja a dinnyét, és még soha nem volt baja tőle, pedig sokat eszik.

Valószínűleg vírusos bélgyulladása van a kutyusodnak, az jár hányással, és véres hasmenéssel. Diétáztasd, de a dokival is nézesd meg azért. Az enyém tavaly kapta el, 3 nap után vissza kellett vinnem a dokihoz, mert még akkor sem gyógyult meg. Kapott egy szurit, és utána már másnap minden oké volt.

Jobbulást neki, és ne vond meg tőle a gyümölcsöt, ha szereti:)

2012. júl. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!