Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megmérgezték a kutyámat mi...

BendeguzmarK kérdése:

Megmérgezték a kutyámat mi tehetek?

Figyelt kérdés
Hogy mit csinálja a szomszédom brutális módon megmérgezte a kutyámat szenvedés közepette meg is hal szegény 2 éves gyönyörű feketeszörü németjuhász volt nagyon szerette mindenki miközbe haldoklott ellopta a táblánkat is + kocsit megrongálta de nem találtunk rá bizonyítékot a kutyámat imádtam wc re is vele mentem tul képpen ezekk

#kutya #méreg #kutyamegkérdezése
2012. júl. 29. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

Átmész hozzá ,valahogy felhergeled hogy elszólja magát,ezt felveszed mondjuk telefonnal,hangfelvételként. És feljelented,a lopásért és a rongálásért egyébként is feljelenteném a helyedben,a rendőröknek nyugodtan mondhatod,hogy tudod ,hogy ő tette.

Ez vagy bejön,vagy nem. A másik lehetőség hogy néhány ukrán szekrény barátod átmegy és megsimogatja egy szívlapáttal a kedves szomszédot,hogy örökre elmenjen a kedve a mérgezéstől+ lopkodástól. Cigány egyébként?

2012. júl. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A ROHADÉK! A belét kitaposnám az ilyennek, addig ütném amíg mozog! Nem tudom hogyan reagálnám ezt le, nehogy rosszul gyere ki ebből, nem szabad elveszítened a fejedet! Gondolom legszívesebben rátörnéd az ajtót és agyba főbe vernéd.

De ne tedd, mert még te kerülsz börtönbe hallgass az előzőre próbálj bizonyítékot szerezni, a hangfelvétel jó ötlet. Bár nem tudom hogy állat ölésért mekkora büntetést szabnak ma ki itthon, ha elég súlyos a büntetés akkor éri meg így rendezni el.

2012. júl. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nagyon sajnállak, utolsóval értek egyet, legszívesebben addig ütném amíg mozog az ilyen fajtát, de nem lehet. Esetleg ha van neki is kutyája vagy egyé háziállata ne próbáld visszaadni, csak olyan lennél, mint te. Sajnos én sem tudok újat mondani az előttem szólóktól, de ne állj neki ütni, nem oldódik meg a helyzet, a kutyusod sajnos nem hozza vissza. Még egyszer nagyon sajnálom, próbáld rajtakapni! Talán leteszik pár évre hűsölni. Egyszer sajnos nálunk is volt ilyesmi, a hörgésre figyeltem fel ami a járda felől jött, egy kutyát előttünk akartak felakasztani, a kutyust sikerült megmenteni és gazdit keríteni neki hála az égnek. Remélem sikerül kipihenned, sok szerencsét a továbbiakban!
2012. júl. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha rá tudod bizonyítani, feljelentés. Egyébként kinek a telkén mérgezte meg? Ha az övén, a te kötelességed lett volna megakadályozni, hogy átmenjen. Ha nem a te telkeden, akkor még birtokháborítás is, nem csak állatkínzás.
2012. júl. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ment át a féreg hanem a kerítésen keresztül..
2012. júl. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat krán ügyvéd nincs de van 150kg uncsitesom ak imádta a kutyát tömény izom elbeszélgetett vele egyépkéntádobott mérgezett kenyér belet de ezeken kívül nincs másom beszélni meg nem lehet vele most erölétti edzést tartok a falján (ifi kézilabda csoportba vagyok tehát megvan a kellö erö)de ezen kiívül teljesen ki vagyok borulva mert nem tudom mit ártott neki aza szép kutya
2012. júl. 30. 08:36
 7/7 anonim válasza:
remèlem,nem gond ha írok :) mérgezd vissza és addig rugdosd amig bele nem pusztúl a dög. ja jelensd fel állatkínzás miatt!! R.I.P. szegèny kutyus :(
2012. júl. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!