Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miből mennyit adhatok a kutyának?

Miből mennyit adhatok a kutyának?

Figyelt kérdés

Amióta hazahoztuk a babát, azóta rizst+konzervet vagy tésztát+konzervet kap. A konzerv az GranCarno. Amíg el nem fogy ez a 2 db konzerv, ami még van, addig ezzel etetem.

Szeretnék ezzel a barf módszerrel vagy hasonló módon etetni, de nem sok infót találok róla.

Azt nagyjából tudom, hogy mit ehet és mit nem. Arról nem találok semmit infót, hogy mennyiségileg mennyit adhatok neki.

2 hónapos UV, vsz. közepes-nagytestű lesz, 2-3 kg.


2012. júl. 30. 07:06
 1/4 anonim ***** válasza:

( 2 hónapos UV, vsz. közepes-nagytestű lesz, 2-3 kg.)

ez jelent is valamit?

tök mindegy mit adsz neki, ha !!és amennyiben az adagolási útmutatót kicsit betartod.

persze nem árt tudni : konzerv kaja ?? víztartalma 85-95% !!

száraztáp ? sok féle van !jó és jobb,meg rossz,sőt sz@rok is!!az etetés fontos, de nem a legfontosabb.

ha odafigyelsz ,hogy mit etetsz, ha tudod, hogy mikor és hogyan kell etetned( ez is fontos !),és persze rendszert viszel az egészbe, akkor nem lesz semmi baj!

de vigyázz, ne vessz el a részletekben, mert szerintem fontosabb a hogyan és a mikor, mint az ,hogy melyik márka milyen összetételű tápját eteted!

2012. júl. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is most tanulmányozom a BARF-ot és nem egyszerű, pláne egy kölyök kutyánál. Ki kell számolni mindent, tudni kell mi-mennyit tartalmaz stb stb. Ha van egy állatorvosod, akiben megbízol és ért hozzá, keresd fel, beszéljetek róla és segítsen összeállítani az étrendet.
2012. júl. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedves első!

Elhiszem, hogy a jószándék szól belőled, de butaságokat ne írjál. Nem véletlenül írtam márkát is. Ebben nincs 80-90 % víz, hanem csak 31% és húsleves.

A kérdésem az a mennyiségre irányult, hogy mennyit lehet neki adni. Mert nagyon szívesen megeszik egyszerre pl. 100 grammot a konzervből, de ez több mint egy napi adag.

2012. júl. 30. 10:19
 4/4 anonim ***** válasza:

Hogy látod a kutyust, gömbölyödik nagyon? Vagy ha finoman végigsimítod, a szőre alatt könnyen kitapinthatók a bordák?

Mennyiséget azért nem szoktunk írni, mert minden kutya szervezete más, ezt neked kell kitapasztalnod, a lényeg, hogy ne legyen kövér, de kórosan sovány se.

2012. júl. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!