Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan véditek kutyátokat...

Hogyan véditek kutyátokat (lakásban) a hőségtől? Ventillátorom nincs :- (

Figyelt kérdés
2009. júl. 17. 16:49
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
vegyél egyet, nem olyan drága szerintem. nekem mondjuk könnyű dolgom van, mert van klíma is. De ritkán használom. Esetleg teríts rá vizes törülközöt, ha épp nyugton van. Húzz be minden függönyt hogy ne süssön be a nap.
2009. júl. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
15%

Nekem ezért sincs lakásba kutya,csak kertbe..

Amugy légkondi jobb mint a ventilátor.A ventilátor csak fel kavarja a levegőt és meleg van ugyan ugy neki is.

2009. júl. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én kinnt is szoktam hűteni a kutyut, és bennt is.Fejére és a hasára egy kis vizet raksz az elég jól lehűti...(enyém szereti)van hogy a hátát is bevizezem.
2009. júl. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Légkondi? Nem úgy volt, hogy az egészségtelen? (nekem nincs, csak ezt hallottam). Sztem a ventilátor jó (meg a vizes törölközős dolog).

Ventilátort úgy irányítsd, h keverje a levegőt, ne a kutyára!

(és igen, az is kellemes, ha a meleg levegő KERING, képzeld el, h pl ha melegben utcán állsz, sokkal rosszabb, mintha mennék--> mert akkor közben jön a levegő).

2009. júl. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
mennék=mennél
2009. júl. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
nekem ugyan nincs kutyum, de sztem a legjobb, ha egész nap be van sötétítve a lakás. nálunk is így van, mert engem pont tegnap este vitt a mentő kórházba a meleg miatt. Minden nyáron ezt csináljuk, de lehet odakin 35fok, nálunk 22nél sosincs több.
2009. júl. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%
Nálunk van 1 Bánya-tó odaszoktam elvinni naponta legalább egyszer ha nagyon meleg van,mert ott tud fürdeni és jó lehűti. :D
2009. júl. 18. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítőkész válaszokat!
2009. júl. 18. 06:57
 9/10 anonim ***** válasza:
szia! nekünk a tappancsok bevizezése vált be legjobban.
2009. júl. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

még egy ötlet, ezt állatkereskedésben kisállatoknál láttam, de hátha...

Palackot megtöltesz 3/4éig vízzel, majd be a mélyhűtőbe.

Odarakhatod mellé ahogy fekszik, az hűti. Bár lehet, h felkapja és játszik majd vele, de egy próbát megér.

2009. júl. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!