Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segítség a tacskómmal kapcsola...

Segítség a tacskómmal kapcsolatban Miért és mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval 2 napja kaptam egy kicsit 6 hetes tacsi kölyköt.

És amikor hoztuk haza,időközönként remegett,reszketett

és nagyon hevesen vert a szíve,de viszont itthon és néha..(persze nem olyan sűrűn).

És tegnap már megcsináltunk mindent neki a helyét ahol alszik,kutyaházat,ételt,italt ami csak kell...viszont hajnali kettőkor sír és ugat(vagyis csak próbál még)

És nem tudunk tőle aludni...

Első napon bent aludt nálam,és itt is sírt,de nem annyit mint odakint...

A kinti lámpát is felkapcsoltam hogy lásson is valamit,hátha abba tudná hagyni(Tudom hogy az anyukáját keresi)

És raktam be neki egy kis labdát,meg egy kis botot ,hátha eltudna vele játszani(a kerítése csak körülbelül 46cm-magas tehát nem valami nagy)



Tudnátok valamiben segíteni/ötletet adni?

Fontos lenne!:) köszi



2012. júl. 30. 22:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen normális dolog itt csak az idő tud segíteni próbálj minél többet vele lenni játsszál vele simizd sokat mát egyenlőre nem nagyon tudsz tenni.
2012. júl. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Hovarju ***** válasza:

Nagyon kicsi kutya még fontos lenne a közelséged. Szüksége lenne arra, hogy még ne legyen egyedül.

Ha megoldható a dolog, legalább 2-3 hétig hadd maradjon veled a lakásban. Esetleg tehetsz mellé egy meleg palackot, egy valami szőrős plüss állatot (amit nem sajnálsz ha szétszed), vagy egy régi pulóvert, amin érzi az illatod.

Ne hagyd még egyedül éjszakára.

2012. júl. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Ez ugyanaz, mint amikor a szülők hazaviszik a kórházból az újszülöttet, aztán hetekig kialvatlanul kóvályognak, mert a baba nem alszik, hanem sír, szopizni akar, bántják a szelek stb. Ki kell bírni, kb. két hét és rendeződnek lassan a dolgok. Ilyen pici kutyussal ez normális dolog.
2012. júl. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
A legegyszerűbb valami szőrös plüsst berakni :D én is adtam a tacsiknak vagy 5 darabot és szétszedte az összeset :D de nem hallottuk éjjel hogy gondja lenne és a labda az oké. a bot még túlzás egy kicsi kutyának :D és ha behozod akkor minden este azt szeretné jobb ha kint marad :D
2012. júl. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Oké! köszönöm szépen :DD
2012. júl. 30. 23:34
 6/18 anonim ***** válasza:

Az igazsághoz hozzá tartozik, hogy még nem lett volna szabad elszakítani az anyjától és a tesóitól. Egy igazi tenyésztő legkorábban 8 hetes korában engedi elvinni, de a 9 hetes kor sem ritka. Szóval még nagyon bébi, ne várd, hogy kint a kertben egyedül csöndben átalussza az éjszakát.

Vidd be magadhoz, ha már így alakult.

2012. júl. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

oké

majd beszélek anyuékkal:)

2012. júl. 30. 23:58
 8/18 anonim ***** válasza:
Vidd be a házba magadhoz,ez olyan mintha egy újszülöttet raknátok ki a kertbe,teljesen normális,hogy sír mert magányos,és el lett szakítva a tetscéreitől és az anyjától,ráadásul idő előtt. Győzd meg a szüleid,hogy bevihesd,ha rajtuk múlik.
2012. júl. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Tulajdonképpen én nagyon szívesen bevinném a szombámba egy kis dobozba:))

Rábeszélem anyáékat!

köszi a tanácsokat!

2012. júl. 31. 11:47
 10/18 A kérdező kommentje:

Rendben van minden!!

mostmár nem sír éjszakánként:D

csak hajnali 5-6 óra fele fel kel és ki akar jönni:)

persze ez nem baj!


A régi ruhadarab bejött,és a plüss állatka is!:D

nagyon örülök neki hogy sikerült ,és végre otthon érzi magát :P

mostanában nagyon játékos kedvében van mert mindig harapdálja az ujjamat :DD!

2012. aug. 4. 00:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!