Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiskutyám csipked, hogy...

Kiskutyám csipked, hogy lehetne erről leszoktatni?

Figyelt kérdés
4,5 hónapos kuvasz kölyök, nem harapdál, hanem csipked. Mindegy neki, hogy ruhát vagy bőrt, nem tud úgy elmenni az ember mellett, hogy ne csípjen bele, elég fájdalmas. Főleg lábra megy. Járunk kutyaoviba, ott azt tanácsolta a kiképző pár hete, hogy ha belénk csíp éles hangon visítsunk fel és azonnal hagyjuk ott. Ez működött is pár alkalommal, de mostanra már nem foglalkozik a sikítozással. Legközelebb majd ismét felvetem a problémát oviban, de gondoltam megkérdezlek titeket is. Megpróbáltam azt is, amit Cesar Millan szokott, hogy ilyenkor megbököm a nyakát, de játéknak veszi.

2012. júl. 31. 10:12
 1/2 gergo1998 ***** válasza:
kend be a lábad valami rosszizü dologgal pl vaj vagy aminek még rosszabb ize van és egy idő után abba hagyja nekem bevált :)
2012. júl. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 compactegon ***** válasza:
lökd el magadtól és kicsit morranj rá, és menj odébb. előbb-utóbb kapcsolni fog, hogy nem éri meg :)
2012. júl. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!