Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek milyen vicces dolgot...

Nektek milyen vicces dolgot csinált a kutyátok?

Figyelt kérdés

Mi egyszer városból kimentünk egyik ismerősünkhöz falura. Ott a kertben kikötöttük a kutyát (aki a tesómé) , hogy ne bújjon ki a kerítés alatt. Egy idő után elengedtük, kiültünk mellé a teraszra, hogy ügyeljünk rá. (mármint én meg a barátnőm,én nem lehettem idősebb 12nél, a barátnőm, aki annál a háznál lakott, még fiatalabb volt mint én).

Anya mondta, hogy kössük ki, mert úgysem figyelünk rá. Mondtam, hogy de igen, de igen én figyelek rá nem akarom kikötni. Egy ideig elvoltunk, aztán néztem egy nagyot, hogy hol a kutya. Kénytelen voltam anyumnak szólni. Bűntudatom volt, sajnáltam, hogy eltűnt, meg nem akartam anyum szeme elé kerülni, ezért bementem a gyerekszobába, bebújtam az ajtó mögé... sírni.. Ők keresték, de nem találták sehol, végül anya szólt, hogy megtalálták: átment a szomszéd pázsitjára kakilni. XD Neki nem felelt meg a kert, ahol ideiglenesen elszállásoltuk. :)


2012. júl. 31. 16:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Mikor élt még a cocker spánielünk mentünk kirándulni és nem akartunk otthon hagyni így vittük magunkkal,elmentünk bevásárolni előtte persze és apum ment be csak,mi anyummal ott maradtunk a kocsiba,a kutya sírt meg mászkált ülésről ülésre nem tudtuk visszafogni,aztán odaült a sofőr helyére és megnyomta a dudát,az egész parkoló rajtunk röhögött :D bár nem olyan vicces,de imádtam azt a kutyát :) most ez jutott eszembe,bocsi :)
2012. júl. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
38%
Egy időben a kan rotim folyamatosan dugta a focilabdámat, a lábtörlőt, az emberek lábát meg igazából mindent,amit maga alá tudott gyűrni. Végre sikerült szerezni neki egy szuka rotweilert, hogy kiélhesse magát és ne dugja többé meg a guruló krumplit is. Mikor sor került a nagy találkozásra az én kutyám összepisilte magát és bemenekült az óljába és addig ki sem jött, amíg a tüzelő szuka kutya ott volt. Jót nevettem rajta, de azért kicsit megsüllyedt a szemembe, mert mindenre rámászott,aminek nem volt pulzusa, bezzeg a "csatamezőn" nem volt vér a pucájában :)
2012. júl. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

szia!


A múltkor véletlenül nem vettük észre, hogy az udvaron a húgom 7 hónapos kisfia eldobta a cumiját. Egyszer csak állt a mudim az udvaron, és szájába volt a cumi...Sajnos csak anyukám látta, pedig megnéztem volna. Azt mondta, teljesen szabályosan volt a szájában, állt, és anyukámat nézte :). Természetesen azonnal elmentünk másikat venni. Igaz, hogy nem vagyunk egy fertőtlenítős család, de azért ez már túlzás :)).

2012. júl. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!